ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Борисполі з’явився загадковий будівельний об’єкт

Новости в Борисполе

У Борисполі з’явився загадковий будівельний об’єкт Кілька днів тому на розі вулиць Радянської та Котляревського в Борисполі з’явився неопізнаний будівельний об’єкт. Сотні, якщо не тисячі, перехожих цим пожвавленим кутком навіть гадки не мають, що тут мурується. Не зовсім ясно було і кореспонденту «Вістей», що то за будівництво розпочалося в центрі міста під вікнами райвідділу освіти, першої школи, податкової інспекції, дитячої поліклініки і… самої редакції газети.

 Беручкі хлопці з бригади будівельників дали занадто допитливому кореспондентові такий собі коментар, що це, вочевидь, мурується постамент під статую Володимира Ілліча Леніна. 

 Їхня версія найвірогідніша. Як відомо, ще кілька місяців тому сесія міськради прийняла рішення про демонтаж пам’ятника вождю світового пролетаріату і перенесення його з центрального майдану перед міськрадою в інше місце, при цьому враховуючи думку і вподобання місцевих комуністів. Схоже, що капітальний постамент і призначений під того їхнього вождя. От тільки вже точно відомо, що міська влада не радилася з мешканцями Борисполя, де його встановити, у який бік він дивитиметься – Москви чи Швейцарії. Кореспондент «Вістей» поцікавився у цілого десятка депутатів міськради, хто визначав нове місце розташування комуністичного ідола, і всі як один відповіли, що не знають. А деякі взагалі вперше чують про таке і сказали, що зараз побіжать і з цікавості подивляться на новобудову. Виходить, що в Борисполі можна ставити пам’ятники кому заманеться і де заманеться? 

А ще цікаво, а що буде встановлено на новітньому капітальному залізобетонному п’єдесталі, якщо при перенесенні трухлявого вождя, відлитого на конвеєрі цементного заводу ще понад п’ятдесят років тому, він розвалиться на друзки? Можливо, це буде пам’ятник вчителю, податківцю чи навіть невідомому журналісту (посмертно). Головне – спочатку змурувати п’єдестал, а кого на ньому поставити – за цим діло «не заіржавіє». Святе місце порожнім довго не буває.

Володимир БІЛКЕЙ
джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 592
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров