ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Борисполі з'явилися телефонні шахраї

Криминал в Борисполе

У Борисполі з'явилися телефонні шахраї Аферисти дзвонять посеред ночі на домашній телефон та вимагають викуп за родичів. Деякі навіть представляються співробітниками міліції.

Як розповіла нам Тамара Мальцева, у ночі задзвонив телефон, в телефонній слухавці пролунав голос начеб-то мого сина. Він каже що розбив машину і потрібні гроші, потім трубку взяв інший чоловік та представився слідчим. Він заявив, що син збив людину і його можуть
посадити до в'язниці. Але справу можна вирішити всього за 3 тисячі доларів. Перелякана Тамара Мальцева зателефонувала своїй невістці щоб повідомити цю жахливу новину, але слухавку взяв син і спокійним сонним голосом заспокоїв її.

При цьому суми, які вимагають шахраї, все таки розрізняються. Вражає те, що люди платять гроші і нікому про це не говорять. У Бориспільському відділі міліції такій поведінці дивуються.

Як розповів представник міліції Київської
області Микола Жукович, у нас по Борисполю зафіксовано таких заяв 7, із них 3 людини віддали свої гроші шахраям.

Особу підозрюваного вже встановили. За підрахунками слідчих, він зумів збагатитися майже на 100 тисяч гривень.

У зв'язку з випадками телефонних шахрайств, Движение Борисполя переконливо просить жителів міста проявляти пильність, ні в якому разі не переводити і не передавати грошові кошти невідомим особам, а якщо у вас вимагають гроші за звільнення родича від кримінальної відповідальності, обов'язково насамперед потрібно зв'язатися з самим родичем.

Крім того, потрібно за будь-яких обставин повідомляти про такі випадки в міліцію.

Борисполі, шахраї, телефонні, з'явилися
Оцени новость →
Просмотров: 1376
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров