Днями відкритто підприємство з виробництва борт" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Борисполі відкрили підприємство з інвестиціями у 200 мільйонів гривень

Новости в БорисполеДнями відкритто підприємство з виробництва бортового харчування ТОВ «Київ-Кетерінг».

Підприємство займається виробництвом бортового харчування та його доставкою на борт літака. На сьогодні компанія готує до 12 тисяч порцій бортового харчування на добу. А з відкриттям нового цеху потужність буде складати 1 500 раціонів на годину, або 24 000 раціонів на добу.

— Обсяг інвестицій, що надходять у Київську область, зростає щомісяця, ми відкриваємо потужне підприємство, вартість якого становить близько 200 мільйонів гривень. Майже 70% послуг по бортовому харчуванню в аеропорту «Бориспіль» надає це підприємство, — наголосив Анатолій Присяжнюк.

Споруда цеху має чотири рівні: підвальний поверх, два виробничих поверхи та один офісно-технічний. Загальна площа всього підприємства 10 210 кв.м.

ТОВ «Київ-Кетерінг» створено та працює на території ДМА «Бориспіль» з 1995 року і є найбільш досвідченою та потужною компанією по виробництву бортового харчування та його доставці на борт літака.

До речі, цей проект — це нові робочі місця і великі надходження в бюджет міста Бориспіль, оскільки підприємство зареєстроване саме в Борисполі.

За 2011 рік кетерінгом вироблено 4 600 000 порцій бортового харчування. Сьогодні на підприємстві працює 530 чоловік. За 2011 рік компанія сплатила податків 19,9 млн. гривень, в тому числі податок на прибуток — 13,7 млн гривень. Середня заробітна плата на одного працюючого за 2011 рік склала 3 700 грн.

Реалізація проекту передбачає створення додатково близько 120 робочих місць. Слід зауважити, що при вартості згаданого проекту близько 25 млн доларів, його фінансування відбувається не з державного бюджету, а виключно за власні та запозичені кошти компанії «DO & CO».

Вісті

компанія «DO & CO», Бориспіль, бюджет города, новини
Оцени новость →
Просмотров: 734
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров