ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Борисполі в озері знайшли автомобільні номерні знаки

Криминал в Борисполе

У Борисполі в озері знайшли автомобільні номерні знаки 25 червня 2016 року на гарячу лінію «102» зателефонував борисполець, щоб повідомити про знахідку. В зверненні зазначалось, що з дна висушеного озера стирчать два автомобільні номерні знаки; що це в Борисполі; це озеро Княже, а вулиця Залізнична.

Нагадаємо, про роботи на озері Княже. Від недавна тут проводять чистку водойми. Воду вже відкачали. Тепер екскаватор потроху знімає мул. У результаті на поверхню виходять такі знахідки, як ця.

На виклик проїхало два екіпажі патрульних. Один номер дістали одразу. Із другим довелось повозитись. Його поліцейські діставали не самі, а попросили свого знайомого – Андрія, який час від часу їм допомагає. Наприклад, як сьогодні. До слова, Андрій створив у Борисполі добровільну пожежну команду «Штурм» і їдить гасити пожежі на рівні з рятувальниками.

Номерний знак, який дістали першим, на перевірку колись висів на автомобілі марки «Мерседес Бенц». Другий – на одній із моделей ВАЗ-а.

Автомобільні знаки поліціянти вписали в протокол. За тим, поверзли знахідку в відділок. Далі номерами займатимуться слідчі. Власне, вони мають поставити крапку в цій справі.

полиция, автоугон, автомобільні знаки, поліція, викрадення авто
Оцени новость →
Просмотров: 1357
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров