ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Борисполі та в районі 589 випускників і 46 медалістів (+ перелік)

Новости в Борисполе

У Борисполі та в районі 589 випускників і 46 медалістів (+ перелік) Навчальний 2015/2016 рік добіг кінця, за інформацією освітян Бориспільщини з навчальних закладів випускається 589 учнів. Із них 304 – місто, 285 – район. Окремо атестати про повну середню освіту отримають ще 45 випускників вечірніх класів (із них 15 – БВК №119) та 5 екстернів. Із золотом закінчили школи 22 + 4 (місто + район), зі сріблом: 13 + 7.

Якщо взяти окремо по кожній школі, кількість випускників:
місто Бориспілль
1. Бориспільський НВК «Гімназія «Перспктива» – ЗОШ І-ІІ ступенів — 77.
2. Бориспільський НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського – СШ І-ІІІ ступенів — 29.
3. Бориспільська СШ І-ІІІ ступенів №5 ім. К.Могилка — 35.
4. Бориспільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Ю.Головатого — 34.
5. Бориспільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 — 31.
6. Бориспільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 – 52.
7. Бориспільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 — 28.
8. Бориспільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 — 18

Бориспільський район
Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів — 19
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів — 20
Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів — 18
Гірська ЗОШ І-ІІІ ступенів — 17
Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів — 11
Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика — 4
Головурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів — 7
Дударківська ЗОШ І-ІІІ ступенів — 10
Іванківське НВО — 16
Кіровська ЗОШ І-ІІІ ступенів — 15
Любарецька ЗОШ І-ІІІ ступенів — 10
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів — 17
Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів — 8
Рогозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів — 6
Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів — 15
Сошниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів — 10
Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів — 13
Щасливський НВК — 69

Закінчили із золотою медаллю (26 учнів)
БАТУРО Марія (Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива»)
БЕДІЙ Дар’я (Бориспільська ЗОШ №3)
ВОСІЄВ Руслан (Бориспільський НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського)
ДУБНЮК Дарина (Бориспільський НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського)
ДУБНЮК Христина (Бориспільський НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського)
ДУШКО Ростаслав (Бориспільська СШ №5 ім. К.Могилка)
ЗГУРОВСЬКИЙ Ярослав (Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива»)
КАЛІЙ Олександра (Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива»)
КЛЕЦКО Крістіна (Бориспільський НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського)
КОСТЮЧОК Елеонора (Бориспільський НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського)
МАКОТЕРСЬКА Катерина (Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива»)
МАРЧЕНКО Анастасія (Щасливський НВК)
МОРОЗ Ірина (Бориспільський НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського)
КОБЕВКА Наталія (Щасливський НВК)
КОВАЛЬОВА Альона (Бориспільська ЗОШ №6)
ОВСІЄНКО Марта (Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива»)
ПАЛІВОДА Ірина (Бориспільська ЗОШ №6)
ПРИЛЕПА Валентина (Мирненська ЗОШ)
ПРОКОПЕНКО Карина (Бориспільський НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського)
ПЄЧКА Аріна (Бориспільська СШ №5 ім. К.Могилка)
САЙКО Дмитро (Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива»)
САМОФАЛОВ Андрій (Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива»)
ФУРСАНКО Аліна (Великоолександрівська ЗОШ)
ХОМЕНКО Олександр (Бориспільський НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського)
ЧОРНОБАЙ Аліна (Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива»)
ШЕЛУДЬКО Катерина (Бориспільська ЗОШ №6)

Закінчили зі срібною медаллю (20 учнів)
АНАШКЕВИЧ Марія (Бориспільська ЗОШ №8)
БАБИЧ Сергій (Ревнівська ЗОШ)
БІЛАН Дарія (Бориспільська СШ №5 ім. К.Могилка)
БОРОВИК Олексій (Щасливський НВК)
БУБРЯК Андрій (Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива»)
ВОЛОШИН Дмитро (Бориспільський НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського)
ГАВРИЛЮК Марія (Бориспільський НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського)
ГАЙДАЙ Карина (Бориспільський НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського)
ДЬЯЧЕНКО Владислав (Бориспільська ЗОШ №6)
ІРЖАВСЬКИЙ Валентин (Бориспільська ЗОШ №6)
КАРПЕНКО Ілона (Бориспільська ЗОШ №3)
КОМПАНЕЦЬ Віктор (Дударківська ЗОШ)
КУРИЛО Наталія (Ревнівська ЗОШ)
МАЛАКОВА Наталія (Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива»)
МАРИНКЕВИЧ Марія (Дударківська ЗОШ)
ПАДНЮК Олена (Вишенська ЗОШ)
ПЕРЕГУДА Катерина (Бориспільська ЗОШ №6)
ПОПОВА Дарія (Бориспільський НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського)
САПОЖНІКОВА Ірина (Глибоцька ЗОШ)
ЧОБОТОВА Єлизавета (Бориспільська ЗОШ №1 ім. Ю.Головатого)

выпуск, випцск, Бориспіль, Бориспільщина
Оцени новость →
Просмотров: 1335
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров