ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Борисполі створено духовний оберіг Українського бджолярства

Новости в Борисполе

На початку жовтня бджолярі України традиційно зібралися на території дитячого табору, що в Баришівському районі на Київщині, на свої медові обжинки, які мають назву «Бджолярський круг». Освячує ці зібрання бориспільський священик Свято-Миколаївської православної парафії Київського патріархату отець Віктор.

У цьому році Бориспіль здивував українське бджолярство незвичайною іконою. Її написав бориспільський художник Геннадій Копилов. Ікона вразила всіх присутніх не лише своїми розмірами. Головне у ній — глибина думки і довершеність сюжету. Цей новий духовний атрибут бджолярів складається з трьох частин, об’єднаних спільною думкою. Це, напевне, на сьогодні єдина ікона у світі, де зібрані разом усі православні святі — покровителі бджолярства: поряд із Зосимом і Саватієм (вони на центральному полотні) дарують своє благословення шанувальникам божої комахи Святий Ілія та Святий Миколай Чудотворець. І всі вони — під покровительством Діви Марії і Господа Вседержителя та Духа Святого.

Ікону доповнює дерев’яний хрест, у якому розміщено священні реліквії: хрест, який у 30-ті роки побував на засланні разом із родиною репресованих і завдяки якому всі 12 членів родини повернулися додому живими (його передали церкві нащадки родини), а також капсули із святинями, привезеними з Єрусалима — святою водою, святою землею, ладаном та водою з ріки Йордан.

Духовний атрибут українського бджолярства отримав прописку у Бориспільській церкві Святого Миколая Чудотворця на вулиці Комуністичній, 35.

Оцени новость →
Просмотров: 741
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров