ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Борисполі пройшли Всеукраїнські змагання із таеквондо

Новости в Борисполе

Минулої неділі, 21 березня, у дитячо-юнацькій спортивній школі було людно: на змагання за кубок «Ратоборця» з усієї України з’їхалися спортсмени різного віку, щоб спробувати свої сили у цьому виді спорту. Тим більше, що захід на такому рівні в пам'ять про воїнів-інтернаціоналістів проводився вперше. І можна без перебільшення сказати, що Всеукраїнські змагання із таеквондо, які дебютували цього року у Борисполі, вдалися «на славу» і стануть гарною щорічною традицією у житті не тільки міста, а й усієї країни!

Ініціатором став військово-патріотичний клуб «Ратоборець», за кубок якого і змагалися. Він разом із міським Центром спорту і фізичного здоров’я населення організували та провели змагання, на які зібралися близько 300 учасників з усієї України. Трибуни у залі глядачами були заповнені вщерть, а очі учасників (особливо наймолодших) горіли від азарту і захоплення. Ну і, звичайно, порадував, як завжди, показовий виступ вихованців «Ратоборця», який і відкрив змагання.

Захід завершився нагородженням переможців: кожна вікова категорія отримала своїх призерів, але кубок «Ратоборця» додому все ж повіз Київський спортивний дитячо-юнацький клуб «Сучасник».

Оцени новость →
Просмотров: 732
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров