ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Борисполі побудують великий обеліск на честь загиблих під час оборони Києва у 1941 році

Новости в Борисполе

У Книшевому меморіальному комплексі в Борисполі (Київська область) планують відкрити великий обеліск воїнів Червоної армії, які загинули при обороні Києва в 1941 р., а також пам'ятники на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС і жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Про це повідомив губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк після мітингу-реквію на честь жертв Великої вітчизняної війни в Борисполі.

«Ми розробляємо генеральний план - тут буде цілий Меморіальний комплекс. Зараз ми вже будуємо пам'ятник загиблим під час Чорнобильської аварії, тут також буде великий обеліск на честь воїнів, загиблих в роки Великої вітчизняної війни. З іншого боку буде пам'ятник жертвам Голодомору 1932-1933 років, тому що в 1033 р. тут були розстріляні також тисячі людей», - повідомив А. Присяжнюк.

Губернатор також зазначив, що місце для обеліску було вибрано невипадково. Так, не дивлячись на те, що Книшевське кладовище було для цивільних, після закінчення Великої вітчизняної війни тут були виявлені масові поховання воїнів Червоної армії.

Також, за словами глави КОДА, дане кладовище примітне тим, що на ньому похований автор гімну України Павло Чубинський.

Нагадаємо, що сьогодні, 22 червня, на території Книшевого меморіального комплексу, за участю Президента України В. Януковича, відбулася церемонія перепоховання останків 494 воїнів, які загинули при обороні Києва в 1941 році.

джерело: GolosUA.com

Оцени новость →
Просмотров: 657
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров