ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Борисполі під час сварки з донькою, 53-річна жінка випала з вікна

Криминал в Борисполе

У Борисполі під час сварки з донькою, 53-річна жінка випала з вікна 6 травня під час сварки зі своєю донькою з третього поверху будинку по вул. Глібова випала 53-річна жінка. Про це Borispol.org.ua повідомив помічник начальника Бориспільського міськвідділу по взаємодії з громадськістю та ЗМІ, Світлана Коломієць.

Внаслідок отриманих травм жінку госпіталізовано до реанімаційного відділення Бориспільської лікарні у тяжкому стані. Наразі правоохоронці з’ясовують причини трагедії. Попередньо, зі слів свідків, відомо, що жінка знаходилася в стані алкогольного сп’яніння.

В Борисполе во время ссоры с дочерью, 53-летняя женщина выпала из окна

6 мая во время ссоры со своей дочерью с третьего этажа дома по ул. Глебова выпала 53-летняя женщина. Об этом Borispol.org.ua сообщил помощник начальника Бориспольского горотдела по взаимодействию с общественностью и СМИ, Светлана Коломиец.

В результате полученных травм женщина госпитализирована в реанимационное отделение Бориспольской больници в тяжелом состоянии. Сейчас правоохранители выясняют причины трагедии. Предварительно, по словам свидетелей, известно, что женщина находилась в состоянии алкогольного опьянения.

Борисполі, донькою, сварки, 53-річна, випала, Вікна, жінка
Оцени новость →
Просмотров: 1266
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров