ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Борисполі «міняли» вже ходять по квартирах

Криминал в Борисполе

У Борисполі «міняли» вже ходять по квартирах Переломні дев’яності принесли небувалий сплеск злочинності. З’являлися нові види шахрайства та відповідний сленг (Сленг - набір особливих або нових значень вже існуючих слів – авт.). Так, в обіг міцно увійшло словосполучення «кинути на бабки». Робили це багатьма способами. Одним із популярних було шахраювання під час обміну валюти.

Останні роки цей спосіб шахрайства був майже неможливий, бо з’явилися законні обмінники валюти. Тож шахраї вигадали «модернізований» спосіб обміну.

Нещодавно у Борисполі з’явилися квартирні «міняли», вони ходять по будинках, переважно жінки, і представляються соціальними працівниками. Мотивують свій візит тим, що Україна входить до Євросоюзу тому потрібно обміняти гривні на Євро. Після чого разом із отриманими грошима зникають – про це нам повідомила Світлана Коломієць (прес-офіцер Бориспільський МВ ГУМВС України в Київській області).

Хочемо попередити, якщо до Вас завітали з такою пропозицією звертайтеся до міліції за телефоном 102 і ні в якому разі не віддавайте свої кошти.

міняли, Борисполі, квартирах, ходять
Оцени новость →
Просмотров: 797
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров