ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Борисполі чоловіка підозрюють у згвалтуванні, знущанні, побитті

Криминал в Борисполе

У Борисполі чоловіка підозрюють у згвалтуванні, знущанні, побитті 20 липня 2016 року на телефон поліції «102» надійшло звернення від жінки. Заявниця розповіла, що має брата, який проживає в Борисполі у їхньому спільному будинку, що їм залишили батьки. Живе не один, а зі співмешканкою. Ніде не працює, веде розгульне життя.

Причина, яка підштовхнула жінку зателефонувати, – «друзі» брата. Вони час від часу оселяються в родича, живуть у будинку. Вдень розпивають із братом спиртне, а на ніч виганяють його на вулицю ночувати. Самі ж сплять у хаті.

– Допоможіть, – просила жінка, – бо в мене ні сил, ні можливості немає це припинити.

Того ж дня, як тільки патрульні отримали звернення, екіпаж виїхав за вказаною адресою. Під час візиту правоохоронці застали брата, його співмешканку та чотирьох осіб. Один із четвірки бориспілець, троє інших прописані в Донецькій області. За їхніми словами, вони приїхали в Бориспіль у пошуках роботи. До слова, всі четверо мають кримінальне минуле: свого часу були засуджені і відсиділи різні терміни покарання в місцях позбавлення волі.

Перевіряючи інформацію заявниці, патрульні отримали підтвердження від брата. Його дійсно щовечора виганяють спати на двір.

Але більш цікавою виявилась розмова зі співмешканкою. 28-річна жінка поскаржилась на одного з донецьких. За її словами, той її бив, закривав і не випускав із кімнати, постійно вимагав сексуальної близькості. А вчора ввечері (19.07.16 р.) згвалтував. Подізрюваного затримали.

Якщо слова жінки підтвердяться і слідчі це доведуть, затриманому загрожує позбавлення волі на тривалий термін.

Бориспіль, згвалтування, поліція, затримання
Оцени новость →
Просмотров: 1903
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров