ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У аеропорту «Бориспіль» змінено систему відображення візуальної інформації

Новости в Борисполе

У рамках програми поліпшення рівня сервісу в термінальних комплексах аеропорту «Бориспіль» змінено систему відображення візуальної інформації.

Як повідомили у прес-службі ДП МА «Бориспіль», нова система дозволить пасажирам швидше і значно зручніше знайомитися з інформацією про рейс, роботу стійок реєстрації, отримання багажу, виходу на посадку.

Ця система націлена на те, щоб пасажири з обмеженими можливостями самостійно могли знайти потрібну інформацію і пройти необхідні процедури в аеропорту, - йдеться в тексті повідомлення.

В результаті роботи над системою відображення інформації було проведено зміну шаблонів компонування колірної гами, шрифтового виконання з метою поліпшення загального сприйняття відображеної інформації. Новий стиль системи FIDS був високо оцінений міжнародними експертами в галузі забезпечення сервісу в аеропортах.

Робота з впровадження, тестування та аналізу ефективності нової системи відображення інформації була проведена провідними інженерами Служби інформаційних технологій Аеропорту. За словами директора з інформаційних технологій Олексія Смотрова, подібна зміна позитивно впливає на імідж аеропорту в цілому. «Ми маємо намір продовжувати роботу з приведення інформаційних систем у відповідність до сучасних міжнародних норм і стандартів, - зазначив керівник ІТ-напрямку Аеропорту».

аеропорт
Оцени новость →
Просмотров: 563
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров