Про місцину у центрі Борисполя між приміщенням райдержадміні" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Тут вдень — тиша, а вночі — оргії

Новости в БорисполеПро місцину у центрі Борисполя між приміщенням райдержадміністрації та ЗОШ №1 писано-переписано: і сміття там вранці повно, і зелена зона недоглянута, і туалетом смердить, і районні можновладці облюбували це місце для парковки своїх автівок.
А непогане ж місце для відпочинку. Якби лише доглядали за ним та контролювали правопорядок. Та жодне з написаних слів не підштовхнуло високопосадовців до дій. Ну правильно: вдень же там тихо та спокійно, а ось щойно на землю опуститься темрява, на лавочках і біля фонтану починаються гучні гуляння та оргії. Сміх і лемент – на всю околицю, а нікому з відповідальних за правопорядок і діла до того немає. Владі – тим більше. А могли б зробити так, аби це місце слугувало не тільки парковкою для дорогущих машин, а й спокійним місцем для відпочинку бориспільців, де увечері було б тихо, а вдень — не гидко присісти на лавочку.
Підневільними свідками нічних оргій біля центрального фонтану є охоронці райдержадміністрації та ЗОШ №1. Потерпають від криків, сміху та п’яних пісень і мешканці прилеглого приватного сектору. Не заважає цей безлад лише патрулю, який інколи проходить повз це «злачне» місце. За словами охоронців згадуваних установ, молоді парубчаки у складі цього патруля навіть і не підходять до галасливих компаній на лавочках. Один раз на ніч проскочать для годиться повз фонтан та й ходу.
То що ж виходить: гуртом можна і правопорядок зневажати? А безкарність і бездієвість з боку відповідних структур ще й заохочує до цього. Так наша молодь «крокує» до Європи!

Юлія ГАМАН
Фото Віктора СПІВАКА
джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 550
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров