ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Турнір з рукопашного бою у Борисполі

Новости в Борисполе

Турнір з рукопашного бою у Борисполі 14 листопада у м. Борисполі з метою заохочення молоді до систематичних занять єдиноборствами та популяризації військово-патріотичного виховання молоді відбувся турнір з рукопашного бою серед військово-патріотичних клубів Київської області, присвяченого пам’яті Олександра Невського, в якому взяли участь клуби з міст Фастова, Обухова, Василькова, Броварів, Борисполя, сіл Щасливого та Іванкова Бориспільського району.

Організатором заходу виступив військово-патріотичний клуб «Ратоборець», а спонсорами – телерадіокомпанія «Бориспіль» та торгова марка «Шквал Київ».

Переможцем турніру став військово-патріотичний клуб «Ратоборець» (м. Бориспіль), ІІ місце зайняв спортивний клуб військово-патріотичного направлення «Каскад» (м. Фастів), ІІІ місце – військово-патріотичний клуб «Десантник» (м. Обухів). Усіх призерів турніру привітали та вручили нагороди і цінні подарунки заступник міського голови Л.Пасенко разом з начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Н.Погребною.

джерело: Бориспільська міська рада

рукопашный бой, турнир, борисполь
Оцени новость →
Просмотров: 872
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров