ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Три провідні мобільні оператори України знову підвищують тарифи

Общество

Три провідні мобільні оператори України знову підвищують тарифи Всі три провідних оператори мобільного зв'язку - «Київстар», «МТС-Україна» і «Астеліт» (ТМ life :)) - змінили тарифи з початку року

У всіх випадках користувачі базових тарифів будуть змушені платити більше за послуги зв'язку, пише газета «Капітал», передається з посиланням на Gazeta.ua.

Зокрема, «Київстар» представив нові тарифи, які почнуть діяти з 24 квітня. У базовому тарифі за передоплатою «Країна Київстар» запроваджено абонплата на рівні 1,1 грн на день проти сьогоднішньої 1 грн на день в популярному тарифі «Супер Київстар». Але якщо раніше абонплата дозволяла говорити безкоштовно всередині мережі 70 хвилин, то з 24 квітня можна буде вимовляти вже 150 хвилин. Формально вартість однієї хвилини знижується.

Але за даними «Київстару» за останній квартал 2012 року, клієнти компанії в середньому вибалакують 498 хвилин на місяць. Тобто приблизно 16 хвилин в день. Для такого абонента ціни на послуги «Київстару» зростуть на 10-68%.

У березні в базовому тарифі «Астеліту» «Вільний life :)» дзвінки на телефони інших операторів зросли з 0,39 грн до 0,49 грн за хвилину. Якщо вчасно не поповнити рахунок, то стільки ж буде варто зв'язок всередині мережі. В іншому тарифі life smile «Божевільний день» абонплата зросла на 18% до 1,5 грн на день.

Компанія «МТС-Україна» також змінювала тарифи (оператор називає це «корекцією тарифів»). У тарифі «МТС Перший» введена абонплата 0,5 грн на день, пакет внутрішньомережевих хвилин в послузі «Супер» подорожчав удвічі. Також з 19 квітня компанія піднімає вартість активації послуги «Супер» з 5 до 8-12 грн.

оператори, підвищують, провідні, тарифи, знову, України, мобільні
Оцени новость →
Просмотров: 1180
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров