ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Тепло осель і в наших руках

Новости в Борисполе

Тепло осель і в наших руках Зниження температури Бориспіль зустрів у повній готовності. Як повідомив кореспонденту «Вістей» начальник управління комунального господарства міста, ситуація із газопостачанням на сьогодні у Борисполі стабільна. Донедавна були проблеми з оплатою за використаний газ, оскільки місту не надали рахунки, на які потрібно перераховувати кошти. Щойно ці рахунки стали відомі, було сплачено перші 400 тисяч гривень. На сьогодні спожито газу на 1 млн 12 тисяч гривень. Решта 612 тисяч також уже є на рахунках, і ця сума буде проплачена найближчими днями.

Але не слід забувати, що морозів ще не було, а наступного місяця витрати на газ будуть більшими. Тож вчасна оплата за спожите тепло залишається надзвичайно актуальним питанням.

Сьогодні «Бориспільтепломережа» має ще змогу трохи економити газ. Котельні працюють відповідно до затвердженого температурного режиму. Тож якщо батареї у оселі здаються не гарячими, але температура у приміщенні є не меншою 18 0С, відповідно до законодавства, ви не можете пред’являти претензій тепломережі. Але дуже важливо бути впевненим, що причиною ваших сумнівів не є аварійна ситуація. У такому випадку, насамперед, слід перепитати у сусіда на горнішньому поверсі, чи в системі немає повітряних пробок. Якщо кругообіг теплоносія не порушено, варто передзвонити на диспетчерську і поцікавитися, на яку температуру води в батареях у цей час можна розраховувати. І якщо побачите великі розбіжності у температурах, подавайте заявку до ЖЕКу та тепломережі.

Питання надання у Борисполі комунальних послуг знаходиться на стику діяльності двох різних служб. Саме тут часто бувають ситуації, коли важко відшукати відповідального за ті чи інші негаразди. «Вістям» неодноразово доводилося долучатися до вирішення таких проблемних ситуацій. Хоча насправді не споживач має шукати, хто винен, якщо поломка сталася на стику зон відповідальності, а служби, які отримують вашу оплату за надані ними послуги. У вас проблеми вирішуються не так? Тоді давайте спробуємо наводити порядок разом. «Вісті» готові допомагати.

Автор: Ірина КОСТЕНКО, Газета «ВІСТІ»

руках, осель, наших, тепло
Оцени новость →
Просмотров: 659
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
1
2 Спам
Отопления, кстати, тоже нету. Так что соврал этот "начальник управління". Батареи слегка тёплые, почти комнатной температуры.
avatar
0
1 Спам
Горячую воду только на выборы включили. Вот снова нету. И батареи сегодня холодные были. Киевский шлях.
avatar

Новости по теме

Новости партнеров