Міжнародний фестиваль «Трипільське коло», який проходив 30 ч" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Танці під дощем на «Трипільському колі»

Новости в БорисполеМіжнародний фестиваль «Трипільське коло», який проходив 30 червня – 3 липня у місті Ржищів, просто заливало дощами, а машини потопали у багнюці. Але це аж ніяк не вплинуло на тисячі бажаючих, які приїхали з різних країв, аби поспілкуватися на прадавній українській землі, відчути єдність з природою і просто гарно відпочити з друзями.Яке розмаїття розваг і майстер-класів пропонували організатори! Можна було власноруч виготовити іграшку чи витинанку, виліпити горщика, намалювати трипільський орнамент або виготовити сувенір. Кожен мав змогу дізнатися про традиції трипільської культури, спробувати пограти на різних музичних інструментах, постріляти з лука, проїхатись верхи на коні, переглянути кінофільми. На «Трипільському колі» була можливість засвоїти азбуку вегетаріанства, ознайомитися з енергозберігаючими технологіями, оволодіти йогою, помилуватися одягом українців з часів Трипілля і до сьогодення. Свої програми на фестивалі представляли активні громадські організації. Значне місце було відведено проблемам екології.
Найсміливіші і найвитриваліші випробували себе на екстрим-майданчику: підйом на скелю і спуск по натягнутому тросу зі швидкістю понад 50 км/год. Меломани мали змогу танцювати під музику улюблених гуртів до глибокої ночі. Та чи не найбільше запам’ятаються відвідувачам фестивалю майстер-класи прадавніх і сучасних танців різних народів світу босоніж під дощем.Прикро вразило засилля східних культур. Іноді здавалося, що вони затьмарювали українську. Не притаманні нашому світосприйняттю амулети, знаки, розваги, медитації, пісні, ритми, предмети побуту переслідували на кожному кроці. Часом здавалося, що ти не в Україні. А все тому, що багато вітчизняних майстрів та учасників відмовилося через негоду приїхати на фестиваль, а культовим східним організаціям це тільки на руку: вони шукали молоді душі, які заблукали у цьому житті.
Проте, незважаючи на дощ і поривчастий вітер, який зривав намети з ярмарковим крамом і кидав рукотвори у багнюку, свято вдалося.

На фото автора:
1. Танцюють усі!
2. Майстер-клас із плетіння вінків
3. Сувеніри на будь-який смак

Лариса Мацюк

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 531
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров