ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Там тільки Будинок культури

Новости в Борисполе

Там тільки Будинок культури
Питання, де має стояти Будинок культури, і досі не дає спокою бориспільцям. Ось і на Громадській раді його обговорювали. 13 лютого відбулося перше засідання. Після обрання голови, заступника і секретаря, члени громадської ради перейшли до обговорення наболілих проблем міста. 

Майже всі члени громадської ради підтримали пропозицію щодо призупинення будівництва в парку: «На місці старого Будинку культури має бути новий».

У цьому питанні спробували розібратися і «Терміналівці».

Детальніше про будівництво в парку та про виділення ще однієї ділянки для Бориспільського Будинку культури, читайте у газеті «Термінал:» №5(88) від 22 лютого 2013 року.

культури, тільки, будинок
Оцени новость →
Просмотров: 1350
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
0
4 Спам
А мне не стыдно! Я не хочу, чтобы парк застраивали! И если это компартия зовет на митинг против этого и что-то пытается сделать, это хорошо. Я пойду. Вообще хорошо бы все политические силы в Борисполе что-то реально бы делали, а не только в газетах пиарились. Вот это противно, когда Мищенко заявляет, что не разобрался в деле стройки и не делает никаких депутатских запросов, а пишет открытое письмо в Бориспольском рынке, открытое письмо никого ни к чему не обязывает, а Мищенко нардеп, мог бы уже давно обратиться в Генпрокуратуру, чтобы Соловьевича взяли за жабры. Но не обращается... Вот что противно. Или когда оппозиция орет по поводу БГЦ только в связи с тем, что сама хочет этот участок себе забрать под парковку. Сейчас что-то выторгует у Федорчука и замолчит. А парк наш уничтожат. Вам это не противно, патриот? Давайте судить политиков по делам, а не по цвету флагов.
avatar
0
3 Спам
Де Спалили там йому і стояти... Хай вам грець! Володимир ----- Миколин гурт!!!
avatar
1
2 Спам
Вот если бы не подпись внизу призыва "БМК КПУ" то звучало бы это патриотично. А теперь понятно, что партия за счет людей пропиарится хочет. Стыдно должно быть! А мне противно!
avatar
0
1 Спам
Шановні бориспільчани!

У четвер, 28 лютого 2013 року о 10-00 у центральному парку нашого міста відбудеться акція протесту проти будівництва так званого «Багатофункціонального громадського центру на території міського парку майже впритул до Меморіалу Слави і Братської могили радянських Воїнів – захисників та визволителів Борисполя, які загинули під час Великої Вітчизняної війни.

Міська влада, давши дозвіл на це будівництво, зухвало ігнорує громадську думку.

Товариші!

Не будьте байдужими! Тільки активними діями можна змусити владу виконувати свої законні вимоги. Багатіїв цікавлять лише прибутки. Їм начхати на пам’ять Воїнів-визволителів. Їм начхати на фактичне знищення міського парку. Ваше мовчання і терпіння – ось що їм потрібно.

Разом вимагатимемо від влади: припинити незаконне будівництво і провести міський референдум щодо цього питання.

Виходьте на мітинг!

Тільки бориспільчани мають вирішувати долю міста!

Бориспільський міський комітет Компартії України
avatar

Новости по теме

Новости партнеров