Сьогодні, у період масового збору баштанних культур, ми вдосталь насолоджуємось соковит" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Такі запашні кавуни і дині

Новости в Борисполе

Сьогодні, у період масового збору баштанних культур, ми вдосталь насолоджуємось соковитими плодами природи: найбільшою ягодою кавуном і запашним овочем динею. Яку користь приносять кавуни і дині, і які можливі негативні наслідки від їх споживання, розповідає Лариса Іванівна Улько, завідуюча відділення гігієни харчування Бориспільської районної СЕС (на фото):

— У баштанних культурах міститься 20 відсотків цукрових сполук (сахарози у динях і фруктози у кавунах), вітаміни С, Р, фолієва кислота, пектинові сполуки, мінеральні солі.
Кавуни та дині добре тамують спрагу і заспокійливо діють на нервову систему. Їхня ніжна клітковина підсилює перистальтику кишківника, має помірну послаблюючу дію і сприяє виведенню холестерину з організму.
На вітаміни баштанні культури бідні, тому тривалий час їх вважали малокорисними, мовляв, там лише вода і цукор. Але нині доведено, що у цих культурах багато фолієвої кислоти, тому і кавуни, і дині корисно вживати хворим на недокрів’я, гастроентероколіт, хронічний гепатит, цироз печінки, атеросклероз.
Мінеральних солей у баштанних також мало, але у динях багато заліза, а в кавунах — калію, тому корисно їх вживати при захворюваннях серцево-судинної системи.
При порушеннях кровообігу, гіпертонічній хворобі, нефритах, подагрі, хворобах печінки і жовчного міхура рекомендують як динні, так і кавунні розвантажувальні дні (1,5 кг спілого кавуна або дині розділити на 5 прийомів їжі на день). Однак, такі дні варто проводити лише за рекомендацією лікаря. Дині та кавуни перетравлюються у кишечнику, тому їх радять споживати не одразу після їжі, а через 2-3 години. Тоді вони краще засвоюються і дають найбільше користі організму.
Але, на жаль, вживаючи баштанні культури, люди часто наражаються і на небезпеку завдати шкоди своєму здоров’ю, особливо у так званий несезонний період. Адже, щоб прискорити ріст та дозрівання кавунів і динь, у грунт вносяться мінеральні добрива, що призводить до накопичення нітратів у цих культурах. Тому фахівці Бориспільської райСЕС, як тільки баштанні з’являються у продажу, відбирають зразки для лабораторного дослідження на вміст нітратів. За результатами проведених у цьому році досліджень слід відзначити, що виявлено значно менше продукції, яка не підлягає стандарту. Так, із відібраних 16 зразків кавунів та динь не відповідали по вмісту нітратів лише 2 дині: в одному зразку виявлено 245 мг/кг при нормі 90, а у другому — 116 мг/кг. Цікаво, що обидві дині були одного сорту, так звані «лимонки».
Отже, загалом, сезонне вживання динь і кавунів дуже корисне для організму. Однак хочеться наголосити, що вживати їх потрібно з розумом:
— не купувати до початку сезону,
— не з’їдати цілого чи половину кавуна за один раз, достатньо 2-3 шматочки (300 г),
— споживати кавуни та дині через 2-3 год. після їжі,
— перед купівлею варто попросити у продавця документ, що засвідчує якість продукту.

Лариса Мацюк

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 709
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров