На вулиці Нижній Вал у Борисполі, між будинками" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Свято у 20-градусний мороз

Новости в БорисполеНа вулиці Нижній Вал у Борисполі, між будинками, є спортивний майданчик, який взимку перетворюється на ковзанку. У суботу та неділю сюди приходить дітвора, щоб покататись на ковзанах. Хлопчики і дівчатка знають, що о дванадцятій приїде дядя Саша на старенькій «Побєді», і немовби з чарівного мішка, з багажника автомобіля вийматиме ковзани і хокейні ключки.

Вже сьомий зимовий сезон Олександр Анатолійович Перегуда влаштовує свято не лише для дітвори, а й для дорослих. Бо після дитячої забави на льодовому майданчику відбуваються хокейні поєдинки між командами дорослих.

Сьогодні у багажнику його авто 31 пара ковзанів. Вистачить усім, бо у 20-градусний мороз черги покататися немає. Холодно. Олександр Анатолійович пропонує ковзани безкоштовно. Він же приміряє ботинки і допомагає, особливо дівчаткам, зашнурувати їх.

Здавалося б, усе добре. Звечора залитий каток — любо глянути на блискучий лід! Та Олександр Анатолійович каже, що ковзанярам-початківцям важко виходити на лід без страховки. От коли б хто-небудь допоміг зробити поручні, як у танцювальному класі, тоді легше було б опановувати юним відвідувачам науку катання на ковзанах. Дуже приємно чоловіку робити добро дітям, дорослим. Від цього Олександр Перегуда отримує величезне задоволення.

Автор: Віктор СПІВАК, Вісті

Бориспіль, Нижній Вал, ковзанка, новини
Оцени новость →
Просмотров: 694
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров