ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Святкували в Переяславі

События в Борисполе

Святкували в Переяславі Святкування Дня міста почалося ще в п’ятницю, 14 вересня. Того дня відбулася презентація творчих гуртків, а також презентація нової книги переяславського поета Олега Князенка «Календар для Незабудки». Наступного дня, у суботу, відбулася ще низка заходів, зокрема, врочисте підняття державних прапорів міст-побратимів. Правда, врочистим його можна назвати дуже умовно, бо присутніх на піднятті було чоловік 10.

Головні заходи святкування Дня міста відбулися в неділю, 16 вересня. Народу на площі на початок урочистостей було досить мало. З іноземних делегацій прибули представники Переславля-Заліського (Росія), Вілейки (Білорусь) та Пайде (Естонія). До речі, представниця Пайде під час виступу говорила українською мовою. Очевидно, в цьому місті-побратимі українці в пошані, бо 2008-го року головою естонської делегації також був етнічний українець, виходець із Хмельниччини. Вдруге не приїхали багаторічні побратими з Можайська. Нагадаємо, що переяславці цього року також не відвідували підмосковних друзів. Таке ігнорування один одного не робить честі ні нашій, ні можайській владі.

Дивує, що з сусідніх міст приїхали тільки представники Золотоноші. Ні бориспільців, ні березанців, ні баришівців, ні яготинців, ні згурівців на переяславському святі не було. Традиційно на високому рівні виступили на Дні міста наші артисти.

Тижневик «Вісті»

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
Святкували, Переяславі
Оцени новость →
Просмотров: 499
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров