Днями мені випала нагода побувати у пришкільному таборі «Лісова казка» Великоолександрі" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Сумувати ніколи, бо ідуть канікули!

Новости в Борисполе

Днями мені випала нагода побувати у пришкільному таборі «Лісова казка» Великоолександрівської ЗОШ, директором якого працює молодий педагог Валентина Логвин. Учні 1-4 класів саме інсценізували українські народні казки. Костюми, декорації, грим — все з підручних матеріалів. Тут педагоги проявляють свої творчі здібності і навчають дітлахів елементів акторської майстерності і виразного читання. Допомагають вчителям вожаті — дівчатка старших класів.
Після театрального дійства запитую у малечі, чи подобається їм у таборі. Вони наввипередки розповідають про екскурсію до Борисполя, катання на атракціонах, День бантика, конкурс малюнків… Сміх, жарти, радість панують навколо. Дітям і справді подобається перебувати у постійній грі. Адже протягом року у школі — уроки, а вдома — батьки мають і без них вдосталь клопоту.
У таборі є два загони «Капітошка» і «Світлячки», між якими проходять змагання, спортивні естафети і конкурси.
Тож батькам добре, адже діти доглянуті, нагодовані і час провели цікаво. До речі, меню у Великоолександрівському таборі і справді відмінне: вареники, голубці, сирники, твердий сир, риба, полуниця, яблука, молокопродукти, салати із свіжих овочів, компоти і киселі із свіжих ягід… Тож навряд чи діти із малозабезпечених родин (яких тут переважна більшість) мають удома таке різноманіття страв.
Звичайно, ігри, забави, екскурсії для вчителів початкових класів — справа звична. Але скаржаться вони, що цього року зовсім не виділили коштів на канцтовари, бензин, спортивний інвентар… Тому м’ячі, обручі, папір діти і вчителі приносять здому. Та й без пального далеко на екскурсію не поїдеш. А яка б віддача була від педагогів, якби їм хоча б заохочувальні кошти платили.
Та все ж вчителі і батьки мріють про виїзні оздоровчі табори, такі, як були колись біля сіл Кийлів і Щасливе. Це було б справді оздоровлення на природі, а не просто цікаво проведене дозвілля.
Лариса Мацюк

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 657
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров