ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Сто тисяч рейсів не межа - "Бориспіль" відзвітував про виконану роботу

Новости в Борисполе

Сто тисяч рейсів не межа - Міжнародний аеропорт "Бориспіль", який щодня пропускає через себе тисячі пасажирів, підвів підсумки роботи за рік. Виявилося, що всі показники аеропорту пристойно підросли, та й роботи для цього було проведено чимало.

Наприклад, потік пасажирів у "Борисполі" добре збільшився з появою нового терміналу "F", який відкрився в 2010 році, повідомляє прес-служба аеропорту. "Немовля" відразу ж активно влився в роботу і вже зараз на тижні проганяє через себе близько 40 тисяч осіб більше ніж на 30 національних та міжнародних рейсів.

Всього ж за 2010 рік "Бориспіль" встиг пропустити через свої термінали 6,7 мільйонів чоловік. Всі вони влітали і вилітали з аеропорту майже сто тисяч разів - саме стільки рейсів прийняв і відправив головний міжнародник країни.

Генеральний директор аеропорту Борис Шахсуваров впевнений, що "Бориспіль" міцніє і мужніє завдяки розвитку України в цілому і Києва зокрема:

"Перевезення пасажирів - як індикатор. Вона чітко реагує на політичну та економічну ситуацію в країні. Як тільки ситуація налагоджується, пасажиропотік зростає", - вважає директор.

До речі, в 2010 у "Борисполі" з'явився не тільки новий термінал, але ще й бодісканери, які просвічують тіло людини наскрізь . З їх допомогою можна і на наявність зброї подивитися, і статеві органи просвічується, оцінити. Церква вже висловила свій протест проти сканерів.

Оцени новость →
Просмотров: 536
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров