ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Стартував Конкурс «Міс Бориспіль-2012»

События в Борисполе

Стартував Конкурс «Міс Бориспіль-2012» Минулої п’ятниці, 7 вересня, у приміщенні Бориспільського муніципального театру відбувся перший етап третього в історії міста конкурсу краси «Міс Бориспіль».

До складу журі входили «Міс Бориспіль-2011» Яна Пачкова, капітан футбольної команди ФК «Бориспіль» Олександр Дмитрюк, член ВПК «Ратоборець» Євген Скарженівський, наша гостя «Міс Донбас-2004» Юлія Мельниченко. Головувала у журі начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Наталія Погребна.

Оргкомітет конкурсу та журі обрали 10 фіналісток. Корону першої красуні виборюватимуть Катерина Левченко, Аліна Сопінська, Дар’я Копан, Марія Даниленко, Яна Лапіна, Яна Руденко, Дар’я Холодова, Маргарита Бурлаченко, Марія Чорнокозикіна, Юлія Пазенко.

Ми поспілкувалися телефоном із нинішньою володаркою титулу «Міс Бориспіль» Яною Пачковою і запитали, як змінилося її життя після здобутої перемоги.

— Насамперед, змінився мій душевний стан, — наголосила Яна. — Я перестала ставити себе в рамки, якими обмежувала своє життя до участі в конкурсі, вважаючи себе пересічною людиною. Дозволила собі випробувати свої сили та здібності у різних сферах. Так, до Дня Святого Миколая я у ролі Снігуроньки побувала у багатьох дитячих закладах міста, і це було дуже класно. На конкурсі «Міс Аеромол» я спробувала себе у ролі ведучої. Брала участь у багатьох інших міських заходах. Я відчула життя молоді Борисполя зсередини, побачила, як працює молодіжний парламент, познайомилася із багатьма цікавими людьми. Я впустила у себе активне життя, і сьогодні мій світ став багатшим, а життя цікавішим.

«Вісті» також оголошують конкурс серед учасниць на приз симпатій читачів «Вістей». Переможницю буде визначено за підсумками ваших відгуків у коментарях після інформації про кожну з учасниць. Голосування розпочнеться відразу після публікації інформації і завершиться напередодні фіналу.

Фінал конкурсу відбудеться 22 вересня 2012 року під час відзначення Дня міста Борисполя.

Автор: Ірина КОСТЕНКО, Тижневик «Вісті»

конкурс, Бориспіль-2012», «Міс, Стартував
Оцени новость →
Просмотров: 1622
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
0
7 Спам
Личной не приязни к Яне вовсе нету...скорее наоборот! Это не касаеться конкурса! Тори, она мне лично говорила.Хотя приоритеты меняються.
avatar
0
6 Спам
Привет всем. Вот и прошел День Борисполя и конкурс Мисс Борисполь. Все девчонки были классные, но в этом году Яна Лапина самая лучшая. С чем и поздравляю. Всем удачи и любви.
avatar
0
5 Спам
Алекс2 , она Вам лично говорила?Если она поддерживала другую участницу,еще не значит неприязнь к Мисс....Не надо вносить негатив из-за личной неприязни....))))
avatar
0
4 Спам
Вроде от Яны не слышал, что она ненавидит Борисполь. А так нормальная девчонка.
avatar
0
8 Спам
Теперь я точно болею за Яну
avatar
0
3 Спам
как это Яночка решилась на этот конкурс...? Она же ненавидит Борисполь! И предыдущую Мисс!
avatar
0
2 Спам
Алекс, в чем она самая лучшая?
avatar
0
1 Спам
Яна Лапина самая лучшая
avatar

Новости по теме

Новости партнеров