ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Стандарт у бориспільському тазику

Новости в Борисполе

І все скінчилося, як кажуть – кіна не буде! З крану не потече довгоочікувана гаряча вода.
 
Можна сваритися і пи­сати скарги, сидячи просто у душовій кабінці або у ванні. Все одно не поте­че. На крайній випадок можна сходи­ти на прийом до міського голови, але результат не зміниться, гарячої води все одно не буде. А може у декого і по­тече, але суто за європейським стан­дартом – по дві години і двічі на тиж­день. Хто не встиг – той запізнився!
 
Але вихід існує! Можна, наприклад, дочекатися зими. Щойно включать опалення, одразу з’явиться можливість нарешті помитися. Можна не чека­ти, а поїхати до магазину і придбати за останні кошти електричний бой­лер. Уже згодом стане зрозумілим, що підігрівач води спустошує гама­нець до останньої копійки, тому що електроенергію «на халяву» не да­ють і треба платити за кожну спожи­ту кіловату, а набігає їх чималенько.
 
Сумно Та раптом погляд зупиняється на рідному тазику. З лагідністю кладе­мо його у новеньку ванну, біжимо на кухню, ставимо на плиту відро з водою, чекаємо... І ось вона, довгоочікувана насолода! Насолода, до якої ми всі так звикли за останні роки.
 
Скільки вже улюблених тазиків пройшло через наші руки, і не згадаєш. Зітхнувши, розумієш: така вона доля, такі наші європейські стандарти розміром зі звичайний бориспільський тазик.
 
Світ змінюється, прогрес не стоїть на місці, і тільки для нас 21 століття ще не настало, бо для нашої виконавчої влади невигідно постійно подавати городянам гарячу воду. Немає сенсу її гріти і край. Але мені вже на­бридло митися в рідному тазику і по­ливати себе з відра. А вам не набридло?
 
Таня Маркова
«Форум-Експрес»

Оцени новость →
Просмотров: 547
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров