ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Спогади з дитинства: Бориспільські депутати підтримали флешмоб у соцмережі (Оновлено)

Спогади з дитинства: Бориспільські депутати підтримали флешмоб у соцмережі (Оновлено)

Новости в Борисполе

Спогади з дитинства: Бориспільські депутати підтримали флешмоб у соцмережі (Оновлено) Бориспільчани розпочали у соціальній мережі фейсбук цікавий флешмоб - діляться своїми світлинами з дитинства.

Передають виклики для розміщення дитячого фото своїм друзям і тим самим у мережі є купа світлин, на яких можна побачити маленьких бориспільчан.

Бориспільські депутати також приєдналися до цього флешмобу, а дехто навіть доповнив світлини дитячими фотографіями своїх колег - депутатів, яких не має у соціальній мережі.

Ось яку невеличку фотопідбірку нам вдалося зробити:

І мене добили викладаю і свої фото з дитинства. - підписав Вячеслав Деркач, голова Бориспільської партійної організації «Радикальна партія Олега Ляшко»:Заступник міського голови Людмила Пасенко прийняла виклик від Людмили Мозгової. Також, зазначила що, дитячі фото на відстані 500 км, а от шкільні і студентські роки - зі мною.:Борис Шапіро підписав свою світлину так: Піонерське фото не знайшов, нехай буде фото студента -дипломника...Прес-секретар Бориспільської районної державної адміністрації Олександра Шостак - Разом з татом))):Таким, у дитинстві, був громадський діяч та лідер Бориспільського гурту «РанаРідібунда» Дмитро Футорний:До флешмобу долучився і журналіст інтернет видання «Движение Борисполя» Павло Магденко:Таким у дитинстві був міський депутат Юрій Адамовський:Юрій Адамовський також доповнив світлини дитячими фотографіями Бориспільського міського голови Анатолія Федорчука та секретаря міської ради Левітаса Ігоря Марковича:Не оминув флешмоб і Ярослав Годунок, додавши на сторінку свою дитячу світлину:Ось такою, у шкільні роки, була місцева активістка Вікторія Шевц:Також, до флешмобу приєднався засновник та головний редактор сайту «Движение Борисполя» Дмитро Гуцало:Також, рекомендуємо переглянути відео як Заступник мера Борисполя облилася крижаною водою у рамках флешмобу "Ice Bucket Challenge" на підтримку військових які знаходяться в АТО, та як мешканець Борисполя в рамках цієї акції кинув виклик меру міста.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, діти, флешмоб, депутати
Оцени новость →
Просмотров: 2165
Рейтинг: 5.0/9

Комментарии

avatar
1
1
дивно, чому там немає адміністратора сайту "Движение Борисполя", який теж підтримав флешмоб і виставляв свої дитячі світлини )))))))))))
avatar
1
2
вже є
avatar

Новости по теме

Новости партнеров