ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Сон під музичний гуркіт

Новости в Борисполе

Сон під музичний гуркіт До проведення рейду по розважальних закладах у центрі Борисполя спонукав лист мешканців вулиці Ворошилова до депутата міської ради, голови торгівельної комісії Ігоря Черкасова.

На перший погляд, затишна вулиця у центрі міста. Та кожного вечора тишу, спокій жителів порушує музика. Колись не давав спокою у літні місяці принаймні тричі на тиждень літній танцювальний майданчик. Тепер майже щовечора музика звучить з такою силою, що у мешканців вулиці вікна дрижать. Пересвідчилися в цьому депутати міської ради Ігор Черкасов, Олег Станкевич, дільничний інспектор Сергій Кінтер. Хто ж порушує їхній спокій? Мешканці вулиці Ворошилова показують на три розважальні заклади, а саме: кафе «Славутич», «Бархат», літній майданчик кафе «Маріанна».

Якщо в останньому кафе немає могутніх гучномовців, то від кафе «Славутич» лунає не просто музика, а гуркіт музичний. Адміністратори цих закладів кажуть, що музика може звучати до 22 години. Звичайно, може, але не з такими клятими децибелами. Треба зрозуміти мешканців вулиці, бо тут живуть родини з маленькими дітьми, люди похилого віку. Отже, які результати рейду?

Із адміністрацією «Бархату» змогли домовитися, представники «Славутича» вибачалися, але музика як гриміла, так і гримить. Цього вечора членам рейдової бригади вдалося угомонити о 22 годині вечора гучномовці і біля колишнього кафе «Тамара».

Чому в погоні за грішми дехто нехтує повагою і до людей, і до закону?

Ворошилова, Бориспіль, музыка
Оцени новость →
Просмотров: 1085
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
0
9 Спам
Заміряти шум? Чим? В санітарно-епідеміологічній службі м. Борисполя такого приладу і в помині не було. А колм прийшли з перевіркою, так про це хіба що ледачий не знав. біля "Фокстроту" підлітків, як вітер здув, "Славутич" і "Маріанна" виключили гучномовці в 22.00. А "Бархат" в цей вечір ледве нажимав на музичні кнопки. Ще раз можна пересвідчитись, що все ПРОДАЄТЬСЯ, а суд в тому числі. І ніякі звукозахисні вікна не врятують від низьких частот ( якщо Ви в цьому розумієтесь), а навпаки створюють ефект "банки". Ніхто не проти роботи розважальних закладів, аде з дотриманням норм закону.
avatar
0
7 Спам
Хочу поправити ВАС (skymaster ), якщо Ви вважаєте мої слова "болтологією"
У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до №51, ст. 1122) статтю 182 викладено в такій редакції:
Стаття 182. Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях

«Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях – тягне за собою попередження або накладання штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і накладання штрафу на посадових осіб та громадян-суб’єктів господарської діяльності-від п’ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, - тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від п’ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші або без такої і на посадових осіб та громадян-суб’єктів господарської діяльності-від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші»
ГОЛОВНЕ ЗАПИТАННЯ: "ЧОМУ ЗА ДОТРИМАННЯМ ЗАКОНУ НЕ СЛІДКУЮТЬ Органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень, міліція" і від цього страждають, повірте мені - ЛЮДИ!!!

avatar
0
8 Спам
Так я і кажу. Заміряти рівень шумів, якщо перевищує дозволений, подати до суду громадський позов...
А якщо не перевищує то ставте собі нові звукозахисні вікна...
Варіантів більш нема. Хіба що спалити кабаки (біля 15 років ув'язнення). Тому що поняття шум відносне.
Є такі люди що їм весь світ мішає жити. biggrin :D biggrin
avatar
0
6 Спам
Не займайтеся "болтологією". Є основний закон, є дозволений рівень шумів. Якщо рівень перевищує дозволений...

Такий закон прийняли у Києві :

Депутати міськради Києва прийняли нові Правила дотримання тиші в громадських місцях на території столиці. Документ передбачає низку нововведень, покликаних захистити інтереси городян і гарантувати їм спокій у нічний час. Як відзначив мер столиці Олександр Омельченко, власті, насамперед, подбали про інтереси дітей і людей похилого віку, яким особливо необхідний відпочинок. Правила регламентують порядок дотримання тиші на вулицях, площах, парках і скверах міста, лісопаркових зонах відпочинку, пляжах, гуртожитках, житлових будинках і прибудинкових територіях, а також на територіях дачно-будівельних кооперативів.

Як пише в четвер, 5 грудня, газета "Факты", відповідно до рішення Київради "час тиші" у столиці тепер визначено з 22:00 до 8:00. У цей період заборонено голосно співати, кричати, вмикати на повну потужність радіоприймачі, телевізори, гучномовці, використовувати виробниче устаткування, інструменти, вибухові й піротехнічні матеріали, а також створювати будь-який інший шум на вулицях, у житлових будинках, гуртожитках, у дворах і в зонах відпочинку. Не дозволяється також установлювати на балконах, лоджіях, відкритих вікнах житлових й інших будинків радіоапаратуру і вмикати її на повну потужність протягом доби.

"Час тиші" у столиці тепер визначено з 22:00 до 8:00

Тепер робота музичних ансамблів у ресторанах, барах, кафе й інших закладах громадського харчування, на концертах, танцювальних площадках дозволена до 23:00. При цьому повинен бути такий рівень шуму, щоб у розташованих поблизу будинках він не перевищував 40 децибел вдень і 30 - у нічний час. Таке саме обмеження передбачене при роботі різного технологічного устаткування, вентиляційних систем, телевізорів, радіоприймачів, музичних інструментів і "засобів індивідуальної трудової діяльності".

Якщо ж торгові підприємства, ресторани, бари, кафе, розважальні й гральні заклади розташовані в житлових будинках, то рівень шуму не повинен перевищувати 30 децибел.

Усі ремонтно-будівельні роботи заборонено виконувати з 21:00 до 9:00, а також у святкові і вихідні дні

До зон, де цілодобово забороняється порушувати тишу, віднесено території міських стаціонарних лікарень, дитячих будинків-інтернатів і будинків-інтернатів для людей похилого віку.

При виконанні ремонтно-будівельних робіт рівень шуму в розташованих поруч житлових будинках і приміщеннях не повинен перевищувати 40 децибел. Якщо подібні роботи ведуться у житловому чи в прибудованому до нього приміщенні, то про час їхнього початку і закінчення необхідно попередити мешканців. Таке правило поширюється і на власників офісів, ресторанів, кафе, барів, розважальних закладів, розташованих у житловому будинку. Причому всі ремонтно-будівельні роботи заборонено виконувати з 21:00 до 9:00, а також у святкові і вихідні дні.

Заборонено слухати радіо і музичні фонограми при відкритих дверцятах і вікнах автомобіля, як на стоянках, так і під час руху машини

Крім того, новими правилами заборонено слухати радіо і музичні фонограми при відкритих дверцятах і вікнах автомобіля, як на стоянках, так і під час руху машини. При цьому, якщо в салоні ввімкнена магнітола, музика не повинна чутися на відстані більше п'яти метрів від транспортного засобу.

Усі норми, передбачені правилами дотримання тиші, є обов'язковими на території міста. За їхнє порушення винні несуть відповідальність відповідно до статті 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення: попередження чи штраф від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/242267

avatar
0
5 Спам
Цитата "Із адміністрацією «Бархату» змогли домовитися"
Перше - мене цікавить про що вдалося домовитися депутатам із адміністрацією "Бархата"???
І друге - як могла дати МЕРІЯ дозвіл на роботу нічного клубу до 3 годин ночі, порушивши Закон України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", де чітко сказано, що "У нічний час, із двадцять другої до восьмої години на захищених об’єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами"???
Тому, "Чому в погоні за грішми дехто нехтує повагою і до людей, і до закону?! - цитата залишається без відповіді, мабуть, надовго або до виборів!!!
avatar
0
4 Спам
До znatok: з написаного Вами зрозуміло або ви власник "Бархата", або працюєте в ньому. Якби ви жили на цій вулиці, а не тільки розважалися, то інакше реагували на цю ПРОБЛЕМУ!!! Якби у тебе були діти або жили старенькі батьки, або ти десь працював і потрібно о 6 ранку підніматися, я хотіла би подивидися на ТВІЙ референдум.
avatar
0
3 Спам
Дозвіл дали на будівництво але як завжди не врахували найголовніше.... всі думають лише про гроші.
avatar
1
2 Спам
Это просто кошмар, с пятницы на субботу невозможно спать, музыка просто орет, репертуар заезженый, кошмар, надоели эти кабаки((((((
avatar
0
1 Спам
Немедленно запретить езду по Борисполю машин с двигателями внутреннего сгорания !
Разрешить только электромобили и велосипеды, а с 8 до 22 можно еще и на лошадях !
Провести референдум и согласиться с мнением народа (думаю не менее 70% проголосуют ЗА).
avatar

Новости по теме

Новости партнеров