ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Сміття серед краси

Новости в Борисполе

Сміття серед краси Дитячий майданчик, про який буде мова, важко назвати таким. Це швидше закусочна для бажаючих хильнути на свіжому повітрі пляшку-другу якогось алкогольного напою. Знаходиться він у бориспільському парку культури та відпочинку, але сам не має жодних ознак ані культури, ані відпочинку. Хіба що аморального. Сусідами його є літній майданчик «Маріанни» та магазин заводу шампанських вин, а безлад, який царює на цьому так званому дитячому майданчику, добре видно із зупинок маршруток № 316 та 317.

Чия це територія? – виникає резонне питання після споглядання занехаяного майданчика. Не зрозуміло. Адже на фоні усього більш-менш прибраного парку ця територія має вигляд сироти: вирваний шматок сітки, що є огорожею; лавки зі сплячими на них п’яницями та наркоманами; паперові коробки з-під алкоголю – замість урн; купи порожніх пляшок, коробок з-під піци, пакетів та різних обгорток. Такий вигляд мав цей майданчик кілька місяців тому, коли блукала парком у пошуку «поживи» для матеріалу. Не змінилася ситуація на ньому і нині, коли завітала днями у парк: бруд і безлад залишаються на тих же місцях, а парковими алеями при цьому їздить тракторець, що збирає сміття! Тракторець виїхав із парку, а майданчик так і залишився неприбраним. Ну просто містика якась: ніби ця територія невидима для прибиральників. Чи, може, вона вже у приватних руках і власнику начхати не порядок на ній?

Як би там не було, а ситуація досить дивна. Ми звикли до того, що десь у місті може лежати бруд, а огорожа буде стояти поламаною досить довго. Але щоб увесь парк систематично прибирали, а один його куточок залишали неприбраним – такого ще не було. Якесь ноу-хау у Борисполі, чесне слово. І нікого, як бачимо, не бентежить те, що це сміття серед краси парку і «Маріанни» видно аж з Київського Шляху, а дітки тих батьків, які все ж таки наважуються привести дитину у пісочницю на смітник, граються серед порожніх пляшок та собачих екскрементів. Так, Бориспіль уміє здивувати. Нічого не скажеш.

Бориспіль, дитячий майданчик
Оцени новость →
Просмотров: 699
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров