ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Смітник у центрі Борисполя

Новости в Борисполе

Смітник у центрі Борисполя Між будинками, що на розі вулиць Червоноармійська і Київський Шлях, за магазинами «Космо» і «Риба» останнім часом виріс величезний смітник. Якраз у самому центрі міста!

Неподалік — дитячий майданчик. Скрізь бігають безпритульні собаки, розтягують висипане «добро». Вранці зустрічаю двірників, які справно підмітають прибудинкову територію, прибирають навколо майданчика для сміттєвих баків, а «гора» так і залишається недоторканою.

Сміття з баків тут вивозять регулярно, говорять мешканці прилеглих будинків. Територія закріплена за ЖЕК-1. «Це люди у нас такі, — обурюється пенсіонерка, яка вийшла на подвір’я з онукою. — Багато людей викидають сюди сміття після ремонту: штукатурку, шпалери, банки з-під фарби... Я думаю, сюди ж виносять свій непотріб і з навколишніх магазинів: лотки, коробки. Ми ж скоро потонемо у смітті! На що дивляться наші діти й онуки? І депутатам байдуже, і комунгоспу. Якби прослідкували, хто робить таку шкоду, покарали, провели роз’яснювальну роботу».

Можливо, влада побачить фото у газеті і відреагує якимось чином? А, може, скоро випаде сніг і прикриє усі наші гріхи?

Бориспіль, магазин «Космо», смітник, магазин «Риба»
Оцени новость →
Просмотров: 900
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров