Останніми роками Бориспіль усе більше чепуриться та благоустроюється. Міська влада витр" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Слідами вандалів

Новости в Борисполе

Останніми роками Бориспіль усе більше чепуриться та благоустроюється. Міська влада витрачає на це чималі бюджетні кошти. На жаль, досить часто зроблене доводиться переробляти або лагодити, оскільки трапляються суб’єкти, яким сверблять руки від бажання напакостити і сусідам, і своєму місту, а, за великим рахунком, і собі особисто. Наведені нижче тільки деякі картини їхніх діянь говорять самі за себе...

Зробили красиво і зручно? Можна ламати!
Мабуть, більше місяця тому на в’їзді на алею, яка веде до міського парку повз Меморіал Слави, було встановлено два паркувальних пристрої. Один з них можна було зігнути і пропустити комунальний транспорт. Для інших машин в’їзд обмежувався. Нещодавно ці пристрої вирвали із бетонних гнізд і виклали на плечі Невідомому солдату. Щоб їх зняти, довелося вдосвіта викликати машину з «вишкою». Тепер потрібно видовбувати бетон, який їх утримував, знову робити отвори в землі, заливати бетоном. Лише після цього можна буде знову встановити пристрої. От тільки немає гарантії, що варвари не зламають їх знову...

І зупинка не вистояла
Не витримав натиску дурної сили і павільйон автобусної зупинки, розташований на вулиці Шевченка, навпроти повороту на «газконтору». Стійки зупинки були прикріплені до помосту болтами. Тепер роль кріплення виконують штирі, загнані на метр у землю. Але не факт, що і вони зможуть протистояти, якщо чергова «весела компанія» забажає випробувати силоньку богатирську... Адже у парку навіть забетоновані лавочки виривали «із м’ясом» і тягнули до свого обійстя.

Обличчя міста?
Це оголошення, що на зупинці навпроти міського парку, приклеєне на щит із зображенням герба Борисполя, мало хто встиг прочитати. Воно з’явилося після обіду, а вже до вечора небайдужі люди його зірвали і передали до відділу з контролю за благоустроєм. Але важко стримати обурення з приводу такого нахабства. Невже таким ми хочемо бачити обличчя рідного міста?

У зв’язку із цим напрошується ще одне запитання: куди дивляться правоохоронці? Чи хоч одного вандала затримала наша патрульно-постова служба? Чи будемо очікувати відеоспостереження? Так відеокамери ж на кожній вулиці не поставиш!

На фото 1: На цьому місці стояли паркувальні пристрої

Інна Кринична
Фото автора

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 514
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров