ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Сільради Бориспільщини в І кварталі 2016 року перевиконали бюджет

Новости в районе

Сільради Бориспільщини в І кварталі 2016 року перевиконали бюджет 11 квітня на апаратній нараді в Бориспільській РДА начальник управління фінансів райдержадміністрації Тамара Матяш прозвітувала про виконання дохідної частини бюджету за І квартал цього року в розрізі сільских рад.

– Сумарно, – зазначила Т.Матяш, – показники кращі, в порівнянні з першим кварталом 2015 року. При плані 24 млн.грн., маємо більше 36 млн.грн.

Крім того, начальник управління фінансів відзначила, що всі сільські ради, крім Ревненської та Старинської, наповнюють бюджет із перевиконанням.

– Щасливська сільська рада – 317%, Великоолександрівська – більше 255%, Гірська – більше 277%, – озвучила Т.Матяш дані. Такі ж показники й по іншим сільрадам. Щодо Ревненської, вона ледь-ледь виходить на самоутримання; у Старинської теж є проблеми.

Як зазначила Тамара Матяш, нормальні бюджети збирають ті сільські ради, де є акцизний збір (переважно ті, на території яких розташовані АЗС), де орендують землю, де збирають податки і значні темпи економічного росту.

Дмитро Воронін, голова Бориспільської РДА, поінформував, що на ремонти доріг у селах виділять 24 млн.грн., а на освітлення – 8 млн.грн. Крім того, він озвучив прохання:

– Тим селам, які відстають (Ревне, Старе), потрібно допомогти – порадою чи іншим – щоб збільшити економічні показники.

Окремо голова райдержадміністрації повідомив, що спільно з прокуратурою та податковою переглядатимуть договори оренди землі. А це 500 угод.

– Де більше трьох років на платили, будемо ініціювати розірвання договорів. Можливо, це спонукає когось заплатити за оренду, щоб і надалі користуватись землею, – зазначив Д.Воронін

РГА, РДА, сільрада, Бориспільщина
Оцени новость →
Просмотров: 839
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров