ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Рецепт швидкого одужання

Новости в Борисполе

Рецепт швидкого одужання Цього року небачена зима. Снігопади майже через день, постійно морозить і міська влада не справляється з негодою. Як наслідок – люди падають прямо посеред вулиці. Одні відбуваються синцями, інші ламають кістки.

Як розповів завідуючий травматологічного відділення Бориспільської ЦРЛ Анатолій Павленко, за такої погоди, в основному, страждають літні люди. Найбільша біда, коли ламають шийку стегна.

- Кожному з наших хворих після таких травм потрібно щодня ходити, розходжувати кінцівки. Пройти, так би мовити, курс реабілітації після операцій і тяжких травм. Для стареньких це все одно, що навчитися ходити заново.

До сьогодні в травматологічному відділенні були лише інвалідні візки та милиці. Тепер з’явилось до десятка ходунів, які значно прискорять одужання важких хворих.

- Ви собі не уявляєте, як довго ми про них мріяли, – ділиться медперсонал.

- Мені дуже приємно передати лікарні такий необхідний інвентар, – каже депутат міської ради Юрій Федун. – Ми бачили літнього чоловіка з переломами обох ніг, жінку, яка впала в центрі нашого міста й зламала ногу. На милицях вони не ходитимуть, бо важко. А ходуни – те, що потрібно.

Крім цього подарунку, депутат пообіцяв підвезти ще два інвалідних візки. Один із відкидною спинкою, інший – для безпечного транспортування людей із травмами шиї, хребта, кісток тазу.

Павло Магденко

Оцени новость →
Просмотров: 749
Рейтинг: 4.5/2

Комментарии

avatar
0
1 Спам
Эх суета сует, Вот бегаем, суетимся, а просто зайти самим в больницу даже мысли нет. Воистину человечество становится жестоким и без сострадания к ближнему своему. Эка жалость...
avatar

Новости по теме

Новости партнеров