Тяжка, напружена і відповідальна робота праців" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Швидка допомога отримала допомогу від регіоналів

Новости в Борисполе

Тяжка, напружена і відповідальна робота працівників бориспільської швидкої допомоги вимагає щиросердної віддачі, любові та поваги до пацієнтів, а також якісного надання медичних послуг. Та якщо у роботі не вистачає медичних засобів, що робити? Звернутися по допомогу до благодійників! Так і зробила наша швидка, звернувшись до Бориспільської міської організації Партії регіонів із проханням допомогти із найнеобхіднішим: бинтами, рукавичками та іншими засобами.
Звичайно, партійці не відмовили, адже медицина, як і інші галузі життєдіяльності міста, під чітким контролем та постійною допомогою цієї політичної сили. Неодноразово ми писали про допомогу регіоналів тому чи іншому відділенню лікарні. Тепер — черга служби «103».
Із купленими медичними засобами партійці завітали до швидкої допомоги, щоб керівництву вручити те, чого завжди бракує у роботі цієї служби. Під час вручення тривала розмова про роботу швидкої допомоги, її проблеми і успіхи, колектив… Усе це цікавить партійців, адже працівники швидкої дбають про здоров’я їхніх земляків, а тому допомога цій службі — свята справа. Таким чином регіонали дбають про здоров’я бориспільців, які, безумовно, є частиною нашої української сім’ї великої країни!

Маргарита Руденко
Фото Віктора СПІВАКА

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 498
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров