У перші дні травня закінчилася першість Борисполя із футболу сере" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Школярі-футболісти змагалися за звання кращого

Новости в Борисполе

У перші дні травня закінчилася першість Борисполя із футболу серед вуличних та шкільних команд, змагання із якої розпочалися ще 11 квітня. Змагання ці є щорічними й ініційованими міським Центром спорту та фізичного виховання населення. Протягом цього часу усі представлені команди, поділені за віковими категоріями, показували свою футбольну майстерність, виборюючи один у одного можливість потрапити до фіналу, а то й перемогти. Фінальні ігри відбулися 4 травня на стадіоні «Колос», коли, власне, і були визначені кращі із кращих.
Підтримала фіналістів і міська організація «Фронту Змін». Депутат міської ради від цієї політичної сили Володимир Борисенко опікується молодіжно-спортивними питаннями, а відтак є постійним меценатом та ініціатором міських заходів цього напрямку.
А щодо проведення міської першості, то, на жаль одних і на радість інших, вуличні команди виявилися слабшими, адже до фіналу потрапили лише команди загальноосвітніх закладів. Так, серед 7-8 класів I місце зайняла команда ЗОШ №7, II місце – команда ЗОШ №6, а III місце виборола команда ЗОШ №3. Серед команд старшокласників призові місця розподілилися так: I місце – ЗОШ №1 , II місце – ЗОШ №6 та III місце – школа лінгвістики.
Окрім того, що кубки, медалі та грамоти отримали команди-переможці та призери, індивідуальні призи були вручені також і юним футболістам. Відтак, за підсумками фінальних ігор, звання кращого бомбардира серед 7-8 класів отримав Роман Мешко (ЗОШ №3), кращого захисника — Сергій Кушніренко (ЗОШ №6), кращого воротаря — Владислав Вершута (ЗОШ №7) та кращого гравця — Владислав Лафазан (школа лінгвістики). Серед гравців команд старших класів кращим бомбардиром став Владислав Скалозуб (школа лінгвістики), кращим захисником — Валентин Бур’ян (гімназія «Перспектива»), кращим воротарем — Максим Чорний (ЗОШ №1) та кращим гравцем — Віталій Бутович (ЗОШ №6).