ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Ще одна партія ІPhone-5 дісталася митникам

Криминал в Борисполе

Ще одна партія ІPhone-5 дісталася митникам Як вже повідомлялося раніше, три тижні тому 44 новеньких мобільних телефонів "ІPhone-5" моделі А1428 чорного та білого кольорів в комплекті працівниками митного поста «Бориспіль-аеропорт» було виявлено під час проведення вибіркового митного контролю багажу за допомогою рентген - апарату у громадянина США, який прилетів до України з Канади.

Проте, днями Службою боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Київської обласної митниці зафіксовано вже ДРУГУ СПРОБУ незаконного переміщення нових "ІPhone-5" через митний пост «Бориспіль-аеропорт».

Цього разу 15 нових мобільних телефонів "ІPhone-5" моделі А1428 чорного та білого кольорів, 29 нових мобільних телефонів "ІPhone-5" моделі А1429 чорного та білого кольорів (загалом, як і минулого разу - 44 мобільних телефони), 21 USB-перехідник, та комплект навушників для мобільних телефонів "ІPhone-5" в пластиковій фірмовій упаковці знаходилися у ручній поклажі нашого співвітчизника, який прилетів до України з Російської Федерації.

Як і минулого разу, громадянин своїми діями обрав канал, позначений символами зеленого кольору - «зелений коридор», тим самим, відповідно до ч. 5 ст. 366 МК України заявив про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України та засвідчив про факти, що мають юридичне значення.

Мобільні телефони були виявлені під час проведення вибіркового митного контролю багажу на рентген-апараті служби авіабезпеки після перетину громадянином - білої лінії, яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю - зелений коридор, а також після проведення опитування вказаного громадянина щодо наявності в його ручній поклажі товарів (предметів), переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством України..

Як і минулого разу, на момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації громадянин не оформлював та не подавав, з приводу декларування переміщуваних ним товарів (предметів) до інспекторів митниці не звертався. Документів, які дозволяють ввезення на територію України вищевказаних предметів не мав та співробітникам митниці не пред’являв.

Складено протокол про порушення митних правил. Мобільні телефони, USB-перехідники та комплект навушників вилучені до винесення судом рішення у справі.

Таким чином Київська обласна митниця вкотре нагадує, що, зокрема, відповідно до ст. 29 Закону України «Про радіочастотний ресурс» та Рішення Національної комісії з питань регулювання зв'язку України № 51 від 04.02.2010 затвердженого в Міністерстві юстиції України №162/17457 від 15.02.2010 р,. ввезення з-за кордону та експлуатація радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв здійснюються в Україні на дозвільній основі. Відповідні дозволи надаються УДЦР на платній основі у порядку, встановленому національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

митникам, Бориспіль, ІPhone-5, аеропорт, дісталася, партія, Одна
Оцени новость →
Просмотров: 679
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров