ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Щасливчанин переміг російського борця й став призером

Новости спорта

Щасливчанин переміг російського борця й став призером Владислав Єлісеєв, вихованець СК «Олімп», випускник Щасливського НВК, а нині студент Національного університету фізичного виховання та спорту України нещодавно приніс славу Україні.

28-30 жовтня в м. Ульянівськ (Росія) проходив 39 Міжнародний турнір з греко-римської боротьби, на якому він представляв Україну у ваговій категорії 60 кг. У змаганнях у цій категорії взяли участь 34 спортсмени. У напруженій боротьбі з російським борцем 17-річний спортсмен зі Щасливого виборов третє місце й став призером.

На рахунку Владислава ще одна перемога. 16 листопада він узяв участь у відкритій першості з греко-римської боротьби серед спортсменів-студентів вищих навчальних закладів столиці. Владислав на килимі провів три зустрічі з сильними суперниками. У фінальній сутичці з киянином щасливчанин поступився першим місцем, виборовши «срібло». Та його тренери Андрій Риженков та Анатолій Таінкін впевнені, що незабаром він здобуде першість, адже його наполегливість, сила волі неодмінно приведуть до нових перемог.