ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Самоправність чистої води

Новости в Борисполе

Коли ми з депутатом прибули на місце, там дійсно перебували якісь люди. Як тільки вони дізналися про причину нашого приїзду, двоє швиденько підхопили лопати й зникли, а двоє пішли кликати власницю, яка не забарилась підійти до нас. Поступово до нашої групи приєдналися й мешканці сусідніх будинків.
 
Як з’ясувалося, в жінки немає жодних документів, які б дозволяли встановлювати тут гараж. З її пояснень слідувало, що вона керувалася виключно тим, що ставить його тимчасово. А щодо дозволів — кивнула в бік інших гаражів:
 
- Так цим же можна! Чому мені ні?
 
Дійсно, поруч уже стоять три залізні споруди, встановлені мабуть із меншим протистоянням. Але люди протестують і проти них, і проти цього «тимчасового» гаража.
 
- Зрозумійте, – намагалися пояснити вони їй, – ці гаражі тільки псують естетичний вигляд двору. А ваш особливо, бо ви його ставите мало не в центрі.
 
- Крім того, ви чините незаконно, — додав депутат.
 
Допоки тривала перепалка, правильно чи неправильно ставити гараж, під’їхав «Беркут». Можливо, після того, як міліціянти роз'яснять, які закони було порушено, в нашої героїні зникне бажання й надалі вчиняти, як хочеться.
 
P.S. Коли ми залишали місце події, один із сусідів дав жінці корисну пораду:
 
- Якщо вам так хочеться, купіть собі готовий гараж. Від того буде менше клопоту.
 
Як не дивно, але він правий.
 
Олекса БОЙКО
для «Форум-Експрес»

Оцени новость →
Просмотров: 552
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров