ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Результати виборів по Бориспільському району

Новости в Борисполе

Список депутатів Бориспільської районної ради по одномандатних мажоритарних округах яких було обрано.

1. Яцик Лідія Василівна / 1 / с. В.Олександрівка - Аграрна партія України;
2. Мороз Петро Іванович / 2 / с. В.Олександрівка - Нова політика;
3. Бороденко Володимир Михайлович / 3 / с. Вишеньки - Партія регіонів;
4. Бондаренко Людмила Василівна / 4 / с. Вишеньки - Політична партія «Сильна Україна»;
5. Ільчишина Анна Михайлівна / 5 / с. Вороньків - Наша Україна;
6. Аврамчук Володимир Іванович / 6 / с. Вороньків - Партія регіонів;
7. Недогибченко Іван Володимирович / 7 / с. Гора - Партія регіонів;
8. Пащенко Юрій Григорович / 8 / с. Гора - Партія регіонів;
9. Матяш Олександр Іванович / 9 / с. Глибоке - Партія регіонів;
10. Хворостянко Володимир Миколайович / 10 / с. Городище - Партія регіонів;
11. Семенко Павло Григорович / 11 / с. Гнідин - Партія регіонів;
12. Галатенко В’ячеслав Якович / 12 / с. Гнідин - Фронт змін;
13. Канарейкін Євгеній Миколайович / 13 / с. Головурів - Політична партія «Сильна Україна»;
14. Маслюк Святослав Іванович / 14 / с. Головурів - Селянська партія України;
15. Ґуральник Володимир Миколайович / 15 / с. Дударків - Фронт змін;
16. Лєбєдєв Веніамін Олексійович / 16 / с. Дударків - Партія регіонів;
17. Саюшкін Сергій Петрович / 17 / с. Іванків - Партія регіонів;
18. Проневич Ігор Сергійович / 18 / с. Іванків - Партія регіонів;
19.* Салівон Руслан Миколайович, Петрик Наталія Григорівна / 19 / с. Кірове - Наша Україна;
20. Солдатенко Володимир Володимирович / 20 / с.Кірове / Фронт змін;
21. Євтушенко В’ячеслав Вікторович / 21 / с.Любарці / Партія регіонів;
22. Сафонов Олександр Євгенійович / 22 / с.Любарці / Політична партія «Сильна Україна»;
23. Ольшанський Анатолій Іванович / 23 / с.Мартусівка / Партія регіонів;
24. Кармацьких Денис Олексійович / 24 / с.Мартусівка / Партія регіонів;
25. Зубчук Олександр Миколайович / 25 / с.Мирне / Політична партія «Удар»;
26. Сокол Олександр Григорович / 26 / с.Мирне / Політична партія «Сильна Україна»;
27. Осадча Наталія Анатоліївна / 27 / с.Проців / Політична партія «Сильна Україна»;
28. Байчас Владислав Михайлович / 28 / с.Проців / Партія регіонів;
29. Яків’юк Ігор Васильович / 29 / с.Ревне / Партія регіонів;
30. Жук Андрій Олександрович / 30 / с.Ревне / Партія регіонів;
31. Сердюк Оксана Вікторівна / 31 / с.Рогозів / Політична партія «Сильна Україна»;
32. Кононенко Микола Іванович / 32 / с.Рогозів / Партія регіонів;
33. Спашиба Надія Миколіївна / 33 / с.Сеньківка / Політична партія «Сильна Україна»;
34. Музика Михайло Гаврилович / 34 / с.Сеньківка / Партія регіонів;
35. Олишивець Петро Юхимович / 35 / с.Сошників / Політична партія «Сильна Україна»;
36. Криворот Іван Гаврилович / 36 / с.Сошників / Партія регіонів;
37. Стадник Володимир Якович / 37 / с.Старе / Наша Україна;
38. Кравченко Сергій Миколайович / 38 / с.Старе / Партія регіонів;
39. Мороз Микола Петрович / 39 / с.Щасливе / «Нова Політика;
40. Венгрін Віталій Вікторович / 40/ с.Щасливе / Українська республіканська партія «Собор».

* По 19 виборчому округу обоє депутатів — Салівон і Петрик — набрали однакову кількість голосів.

Очевидно, буде повторне голосування.

За партійними списками обрано:

1. Партія регіонів / 20
2. Політична партія «Сильна Україна» / 8
3. Наша Україна / 3
4. Фронт змін / 3
5. «Нова Політика» / 2
6. Українська республіканська партія «Собор» / 1
7. Політична партія «Удар» / 1
8. Селянська партія України / 1
9. Аграрна партія України / 1

№ / Сільська рада / ПІБ сільського голови
1. Великоолександрівська - Шевченко Галина Миколаївна
2. Вишеньківська - Комащенко Марія Іванівна
3. Вороньківська - Заборний Ігор Михайлович
4. Гірська - Шиян Надія Миколаївна
5. Глибоцька - Дмитрук Олександр Васильович
6. Гнідинська - Лазаренко Олександр Йосипович
7. Головурівська - Чуй Микола Іванович
8. Дударківська - Ґуральник Микола Григорович
9. Іванківська - Тур Анатолій Іванович
10. Кіровська - Дженжебір Микола Миколайович
11. Любарецька - Коломієць Микола Іванович
12. Мартусівська - Косовець Василь Іванович
13. Мирненська - Коваленко Оксана Степанівна
14. Процівська - Чешко Любов Іванівна
15. Ревненська - Зубань Тарас Петрович
16. Рогозівська - Лисак Микола Миколайович
17. Сеньківська - Желевська Любов Іванівна
18. Сошниківська - Іщенко Олександр Миколайович
19. Старинська - Пилипчук Микола Павлович
20. Щасливська - Шмаюн Микола Федорович

Оцени новость →
Просмотров: 2786
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров