ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Ревне — перспективне село

Новости в Борисполе

Ревне — перспективне село Село Ревне знаходиться на відстані 10 кілометрів від Борисполя, 25 — від столиці і 6 км — від траси Київ — Харків. В історичних документах вперше згадується у ХVII столітті як хутір, заснований ченцями Києво-Печерського монастиря. За часів козаччини Ревне підпорядковувалося Вороньківській сотні Переяславського полку.

За переписом 1859 року, Ревне — козацький хутір, у якому налічувалося 42 двори, проживало 233 осіб. Сьогодні у селі мешкає майже дві тисячі людей.

Окрім того, до Ревненської сільської ради належить також село Ленінівка, засноване у 20-х роках минулого століття. Розташоване воно за 12 кілометрів від райцентру і за 7 км від автомагістралі Київ — Харків. Нині у Ленінівці — понад 200 мешканців. В обох селах працюють медичні заклади. Добре налагоджено транспортне сполучення до Києва і Борисполя.

Сьогодні села Ревне і Ленінівка — досить перспективні; близькість до столиці, родючі ґрунти сприяють розвитку бізнесу і розбудові цих населених пунктів. Тут мешкає багато молоді, добре налагоджене культурно-масове життя і дозвілля для підростаючого покоління.

У центрі села ціле містечко багатоповерхівок. Неподалік — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, де навчається близько 260 учнів. Працівники дитячого садка, який декілька років тому відкрився після капітального ремонту, щодня зустрічають більше сотні малюків. У місцевому будинку культури працює багато різних гуртків для людей різного віку (хореографія, ВІА, фольклорний, вокальний, хоровий), а керує роботою художньої самодіяльності обдарований організатор і музичний керівник, директор Микола Гиренко. У селі створено різноманітні спортивні секції. Ревненські спортсмени і артисти — постійні учасники районних і обласних масових заходів та конкурсів.

Відоме Ревне і дитячим будинком сімейного типу Дереньків. Подружжю, яке опікується вихованням дітей, у 2010 році присвоєно звання Почесних жителів Бориспільського району.

У стаціонарному відділенні територіального центру «Ветеран», що у селі Ревне, знайшли собі притулок декілька десятків одиноких людей похилого віку.

Гордістю села є Павло Іванович Коломієць, народний умілець від Бога. Його дивовижні витвори мистецтва з дерева не лише прикрашають його обійстя, а й садиби багатьох людей, які шанують красу. Павло Іванович небайдужа людина, постійно дбає про озеленення рідного села.

У Ревному традиційно проводяться цікаві сільські свята — Івана Купала, День Перемоги, День Незалежності, тематичні вечори, куди приходять відпочити не лише мешканці Ленінівки і Ревного, а й інших сіл.

Оцени новость →
Просмотров: 1679
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров