Генделики ростуть, як гриби, а на дитячому кафе поставлено хрест?

Черговий д" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Реаліі місцевого дозвілля

Новости в Борисполе

Генделики ростуть, як гриби, а на дитячому кафе поставлено хрест?

Черговий день приносить чергове завдання небайдужим батькам малих бориспільців: куди повести дитину, щоб розвіялася? Дитячий майданчик, фонтан, мультфільм у кінотеатрі, морозиво на літньому майданчику «Маріанни» (у гіршому випадку – в парку на лавочці поруч із дорослими дядями і тьотями із випивкою у маскувальних пакетах). Навіть три крапки не можна поставити в кінці цього переліку, бо просто немає чим його продовжувати! У Борисполі катастрофічно не вистачає місць, де із дитиною батьки чи родичі могли б провести дозвілля! Або куди старшенька дитина могла б сходити із друзями сама. Атракціони у парку з огляду на малу кількість охочих до них зараз попитом особливо не користуються. Лише зацікавленість і здивування у відпочиваючих викликає один атракціон, який стоїть осторонь від інших, ніби захований! Ще б пак! Там он який жест красується (фото 1)!

Ось і тиняються вулицями міста ті дітлахи, які не поїхали нікуди на канікули, шукаючи пригод у найпотаємніших закутках Борисполя та плутаючись поміж дорослими у парку. Там же, де накурено, «напито» та напльовано, а ще інколи небезпечно, гуляють із колясками мами, ведучи за руку старшенького малюка, бо ж немає де присісти, адже усі лавки зайняті молоддю, і куди сходити, бо більшість закладів у Борисполі не розраховані на присутність у них дітей. Щоправда, окремі батьки на це не зважають, приходячи разом із дітьми дивитися у накурені приміщення відповідних закладів футбол та тримаючи під час прогулянки в одній руці пляшку чи цигарку, а в іншій — ручку малюка. Від халатності чи від відсутності альтернативи? І те, й інше. Але змінювати потрібно обидва фактори! І негайно!

Такі реалії бориспільського дозвілля. Вони, правда, ще гірші, коли мова йде про вечірній відпочинок. Але то вже тема іншої статті. Це ж — «дитяча тема». Хоча тема то дитяча, а проблема дорослих! От тільки коли вони нарешті над цим поміркують? Скільки ж далі можна пріоритет віддавати черговому генделику замість обіцяного колись дитячого кафе у центрі міста? Прибутки менші будуть, скажете. Та якщо розумно підійти до проблеми відсутності місць для відпочинку із дітьми, то прибутки будуть. Принаймні, прибутки надійдуть у душу: добра, вдячності, любові.

Юлія ЛИСИЦЯ
Фото Віктора СПІВАКА

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 509
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров