У Борисполі відбулося свято юних патріотів: військово-патріо" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Ратоборці гартують сталь

Новости в Борисполе

У Борисполі відбулося свято юних патріотів: військово-патріотичний клуб «Ратоборець» провів щорічний турнір «Пересвіт-2011» із рукопашного бою серед дітей та юнаків віком від 4 до 30 років. На закритому турнірі свою загартованість, спритність та силу показали спортсмени з Борисполя, Василькова, Обухова та сіл Іванків і Щасливе.
Щорічні змагання ратоборців проводились за новаторською схемою. По-перше, турнір проводився на свіжому повітрі — бійцівські килими викладалися на зеленому покритті стадіону військової частини, безпосередньо біля головної бази клубу «Ратоборець». А по-друге, боротьба проводилась за правилами хортингу – українського виду рукопашного бою, коріння якого сягають запорозьких козаків доби Січі.
Варто зазначити, що найбільший захват у глядачів, організаторів та гостей турніру викликали двобої наймолодшої групи — «Котигорошок», де маленькі козаки віком від 4 до 6 років виборювали золоті та срібні медалі. А показовий виступ котигорошківців викликав бурхливі оплески. Всього у закритому турнірі «Пересвіт-2011» взяли участь близько 100 спортсменів, 25 із яких отримали золоті медалі переможців у різних вікових та вагових категоріях. І хоч майже усі бійці були «відзначені» синцями та подряпинами, велика сім’я ратоборців стала ще дружнішою та згуртованішою.

джерело: ВІСТІ