ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Районні змагання з футболу. Перша ліга. 15-й тур

Новости спорта

У суботу, 10 вересня на стадіоні школи № 5 міста Борисполя відбувся матч 15-го туру Першої ліги чемпіонату бориспільського району з футболу. Місцевий «Борисфен» приймав на своєму полі команду «Ніка» із с. Головурова. Це протистояння стало справжньою окрасою туру, поєднавши в собі якісну гру, запеклу боротьбу, грубощі й красиві голи.

Матч почався о 17:00, повітря вже стало прохолодним, і, аби не змерзнути, гравці обох команд із перших хвилин увімкнули високі швидкості. Гості одразу захопили ініціативу й раз по раз проводили гострі атаки. Кілька з них закінчилися ударами в площину воріт, однак голкіпер бориспільців упевнено ліквідував загрозу.

Перша атака «Борисфена» відбулась аж на 15-й хвилині зустрічі. Після цього зав’язалася боротьба в центрі поля, гравці обох команд допускали багато помилок у передачах і змушені були часто порушувати правила.

Суддя матчу одразу показав, що не буде пробачати грубощі на полі, і вже за перші півгодини гри показав 6 жовтих карток гравцям обох команд. Однак запам’яталася робота арбітра не стільки жорсткістю, скільки неймовірною кількістю помилок у найрізноманітніших ситуаціях. Помилково зафіксовані офсайди, спірні призначення штрафних ударів, невиправдані жовті картки за абсолютно безвинні порушення правил – все це діяло на нерви не тільки футболістам, а й глядачам. Перерва в матчі стала як ніколи доречною, і всі учасники матчу отримали змогу заспокоїти свої нерви. Перший тайм закінчився безгольовою нічиєю.

Очікувалося, що й у другому таймі на полі буде точитися та сама вперта боротьба в центрі поля. Однак уже на 46-й хвилині матчу бориспільці перевернули все з ніг на голову, забивши швидкий м’яч після подачі з флангу. Відзначився нападник «Борисфена» Олег Гира. 1:0 — і суддя вказує на центр поля.

Після цього гра перетворилася на суцільну боротьбу, зчаста занадто емоційну та грубу. Спірні рішення арбітра постійно призводили до суперечок між гравцями команд. А на 60-й хвилині матчу чергове порушення правил у центрі поля ледь не закінчилося бійкою. Півзахисник «Борисфена» збив головурівця, і той вирішив без допомоги арбітра покарати порушника. Почалася штовханина, і добре, що інші гравці швидко заспокоїли своїх «бійців» і інцидент було вичерпано. Однак покарання судді було цілком справедливим – дві червонікартки, по одній для кожного з героїв епізоду. Обидві команди догравали матч удесятьох.

Ці вилучення змінили характер поєдинку, і обидві команди помчали атакувати, забувши про захист. На 64-й хвилині «Ніка» проводить стрімку атаку, нападник вривається в штрафний майданчик господарів і його збивають. Пенальті? Аж ніяк! Мяч підхоплює гравець «Ніки» й завдає удар – вище воріт! Гості намагалися апелювати, вимагаючи пенальті, але в цьому епізоді претензій до арбітра бути не могло.

Відповідь «Борисфена» була безжальною – швидка атака, вихід Гири віч на віч із воротарем «Ніки» - і рахунок стає 2:0!

У те, що долю матчу вже вирішено, вірили всі, крім футболістів із Головурова. Вони заволоділи м’ячем і решту часу провели в атаці, обстрілюючи ворота «Борисфена» з різних позицій. І якщо господарів не рятував голкіпер, їм допомагала удача. «Ніка» мала три прекрасні моменти, але щоразу їм не вистачало елементарного везіння.

А на 80-ій бориспільці зняли абсолютно всі питання щодо переможця гри. Гол-красень із дальньої відстані забив півзахисник Володимир Юрченко! 3:0, розгромна перемога «Борисфена»!

Після фінального свистка втомлені суперники потисли один одному руки. Матч видався надзвичайно цікавим і драматичним, незважаючи на жахливу роботу судді.