У 2011 році на території Щасливської сільської " />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Проведено пожежно-профілактичне відпрацювання у Бориспільському районі

Новости в БорисполеУ 2011 році на території Щасливської сільської ради виникло 7 пожеж, з них 4 пожежі в житловому секторі, 2 пожежі автомобілів та пожежа сміття на відкритій території, якими завдано матеріальні збитки на суму близько 601500 грн.

В зв’язку з цим та з метою попередження надзвичайних ситуацій в селах Щасливе та Проліски проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання.

При перевірці житлового сектору виявлено, що деякі мешканці села не виконують вимоги протипожежної безпеки. Електромережа приватних будинків обладнана з порушеннями: електророзетки змонтовані на дерев'яній основі, в електричних лічильниках використовуються нестандартні плавкі запобіжники «жучки», з'єднання електропроводів виконується в скрутку без електророзподільних коробок, тощо.

Фахівці Бориспільського РВ розповідали людям про елементарні правила безпеки. А щоб усе почуте запам’яталося громадянами ще краще, їм роздавали застережливі листівки.

Хочеться вірити, що такі заходи матимуть позитивний вплив на свідомість громадян та усвідомлення того, що безпека власного життя та здоров’я залежить передусім від них самих.

Автор: Леся ПИТЕЛЬ, Вісті

Бориспіль, заняття, пожежники, новини
Оцени новость →
Просмотров: 618
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров