ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

В центрі Борисполя затримали небезпечного грабіжника

Криминал в Борисполе

В центрі Борисполя затримали небезпечного грабіжника Четвер, 18 лютого 2010 року, м. Бориспіль (за дев'яту вечора).
Той день нічого такого не віщував продавчині одного з магазинів по вулиці Шевченка. Все було, як завжди, робоча зміна закінчувалась і вона час від часу поглядала на годинник, щоб закритись. До закриття залишалось півгодини, коли в приміщення вбіг молодик. На голові чорна маска, невисокий на зріст. Все це нагадувало сцену із чергового екшену, баченого не одноразово по телевізору. Але ж тут реальність. Жінка заціпеніла – це явно не розіграш.

Не зупиняючись на порозі, грабіжник стрімко перескочив стіл. Побоюючись, що продавчиня почне кричати, він кілька разів ударив її по обличчю. Затим ухопив за горло і наказав: - Відкривай касу та швидко!

Вільною рукою вигріб гроші, відпустив жертву та кинувся навтікача. Щоправда, не так швидко, як хотілось.

У цей момент до магазину навідався запізнілий покупець. Побачивши "маску злодія" на голові хлопця, чоловік умить все зрозумів і став у нього на шляху. Зав’язалась боротьба, під час якої з грабіжника маска сповзла. Дарма, що дядько був більший за хлопчину. Молодику вдалося вирватися та втекти.

Можливо, він і далі грабував магазини, якби йому не завадили оперативники із охоронної фірми «ТОВ ГАРАНТІЯ». Справа в тому, що власник цього магазину завбачливо підписав із ними угоду про охорону своєї власності.

Того дня за пультом працювала оператор Вікторія Ковальчук. Як тільки спрацювала кнопка тривожної сигналізації (КТС), а програма висвітила точні координати, вона миттєво передала адресу магазину черговому екіпажу. Хлопці були на місці за 3 хвилини.

Продавчиня вже оговталась, і не зважаючи на кров, яку, під час розмови, постійно стирала з обличчя, змогла розповісти точні прикмети нападника. Діяли, як учили командири – чітко, оперативно, головне не гаяли часу. Саме це й допомогло одразу ж затримати грабіжника.

Під час таких операцій кожна людина викликає підозру. Увагу охоронців привернув чоловік, щось у його ході... і був дуже схожий на невідомого, якого описала постраждала. Зупинились, зупинили хлопця.

- Ваші документи, куди направляєтесь, звідки йдете? – джентльменський набір питань, які ставлять у таких випадках. – Звідки на Вас кров? – Це мене побили. – І розповів, як на нього напали біля магазину, який щойно пограбували. Чемно запросили проїхати на місце бійки.

У затриманому продавчиня одразу ж упізнала грабіжника. Підтвердив її слова і чоловік, який, як я розповідав, намагався його затримати.

З’ясувалось, нападник немісцевий (до цього часу жив у місті Донецьк – автор). Саме це й зіграло з ним гіркий жарт – його впіймали. Працівники ТОВ «ГАРАНТІЯ» з гордістю діляться: «Там, де висить повідомлення, що наша організація охороняє даний об’єкт, всі грабіжники обходять десятою дорогою. Знають, чим це для них закінчиться».

Затриманого передали міліції. Тепер слідчі мають перевірити його щодо участі в інших пограбуваннях по місту та району.

Павло МАГДЕНКО

Вор, борисполь, Милиция
Оцени новость →
Просмотров: 1295
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров