ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Прокуратура не допустила закриття Бориспільської ЦРЛ

Новости в Борисполе

Прокуратура не допустила закриття Бориспільської ЦРЛ Опалювальний сезон закінчився як і належить 15 квітня. По місту Бориспіль зупинились усі котельні, крім однієї - яка обслуговує Бориспільську центральну районну лікарню. Головний лікар Олександр Щур навіть звернувся з відповідним листом-зверненням, щоб її не відключали, оскільки потрібно і білизну прати, і медичний інструмент обробляти, і пологове відділення забезпечувати гарячою водою. Спочатку так і було, котельня працювала. Втім, не довго.

Працівниками Бориспільської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» її відключили, оскільки місто заборгувало за використаний газ більше 9 млн. грн. Це сталося 23 квітня.

Цього ж дня Бориспільська міжрайонна прокуратура провела перевірку дій газ контори.

Детальніше про те, як Прокуратура не до Пустила закриття Бориспільської ЦРЛ, читайте у газеті «Термінал:» №15(98) від 10 травня 2013 року

Отопительный сезон закончился, как и положено 15 апреля. По городу Борисполь остановились все котельные, кроме одной - обслуживающей Бориспольскую центральную районную больницу. Главный врач Александр Щур даже обратился с соответствующим письмом-обращением, чтобы ее не отключали, поскольку нужно белье стирать, и медицинский инструмент обрабатывать, и родильное отделение обеспечивать горячей водой. Сначала так и было, котельная работала. Впрочем, не долго. 

 Работники Бориспольского филиала по эксплуатации газового хозяйства ОАО «Киевоблгаз» ее отключили, поскольку город должен за использованный газ более 9 млн. грн. Это произошло 23 апреля. 

В этот же день Бориспольская межрайонная прокуратура провела проверку действий газ конторы.

Подробнее о том, как Прокуратура не допустила закрытия Бориспольской ЦРБ, читайте в газете «Терминал:» № 15 (98) от 10 мая 2013

ЦРЛ, закриття, допустила, Бориспільської, прокуратура
Оцени новость →
Просмотров: 1808
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров