ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Прокуратура відкрила кримінальне провадження проти лікарів Бориспільської ЦРЛ

Новости в Борисполе

Прокуратура відкрила кримінальне провадження проти лікарів Бориспільської ЦРЛ За інформацією прес-служби Київської обласної прокуратури, за грубе порушення трудового законодавства та зловживання службовим становищем лікарями Бориспільської ЦРЛ при звільненні патологоанатома відкрито кримінальне провадження.

Зокрема, прокуратурою встановлено, що 11 серпня 2016 року до Бориспільської центральної районної лікарні звернулась 49-річна жінка, яка скаржилась на стан здоров’я. В лікарні хворій поставили діагноз «...вторинна запальна аксонально-демієлізуюча полірадикулоневропатія (підгострий перебіг)» та госпіталізували до неврологічного відділення. Через чотири дні пацієнтка померла.

Втім, згідно з висновком патологоанатомічного дослідження, причиною смерті жінки стала інша хвороба: «...розвитий фіброзно-гнійний перитоніт із панкреонекрозом підшлункової залози на фоні гострого панктреатіта».

Дивіться відеосюжет: У Бориспільській здравниці літня жінка згнила заживо

Оскільки є розбіжності між діагнозом лікарів і висновками патологоанатома, прокуратура має інформацію, що службовці лікарні чинили тиск на судмедексперта, змушуючи змінити свої висновки щодо причини смерті хворої, а згодом взагалі звільнили з займаної посади.

За фактом неналежного виконання своїх професійних обов’язків працівниками Бориспільської ЦРЛ при лікуванні жінки, що призвело до її смерті, Бориспільська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 140 КК України.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою Київської області внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172 (грубе порушення законодавства про працю) та ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Щоб встановити причини смерті потерпілої, прокуратура призначила комісійну судово-медичну експертизу.

Досудове розслідування триває, його контролює прокуратура.

Прес-служба прокуратури Київської області

Источник: http://kobl.gp.gov.ua/

БРЛ, лікарня, прокуратура, кримінальне провадження
Оцени новость →
Просмотров: 7186
Рейтинг: 4.1/9

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров