16 листопада 2011 року Президент України Віктор" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Призначено нового керівника Бориспільщини

Новости в Борисполе16 листопада 2011 року Президент України Віктор Янукович призначив новим головою Бориспільської районної державної адміністрації ЯРОСЛАВА ДОБРЯНСЬКОГО.

Ярославу Вікторовичу Добрянському 33 роки. Він народився та провів дитинство на Житомирщині. Його батько, підполковник міліції, очолював ДАІ, а потім МРЕВ в Попільнянському районі Житомирської обл. Мати – підприємець.

У 2001 р. Ярослав Добрянський закінчив Державну агроекологічну академію в Житомирі. Після закінчення академії працював в Міністерстві аграрної політики України начальником Управління по організації роботи Державного секретаря та його заступників, начальником Управління організаційного забезпечення керівників міністерства.

Пізніше був радником міністра аграрної політики, начальником Управління патронатної служби Мінагрополітики, начальником Головної державної інспекції з карантину рослин.

До призначення на Бориспільщину послідовно очолював районні держадміністрації в Києво-Святошівському та Макарівському районах Київщини.

Вісті

Бориспіль, ЯРОСЛАВ ДОБРЯНСЬКИЙ, керівник
Оцени новость →
Просмотров: 982
Рейтинг: 1.0/1

Комментарии

avatar
0
4 Спам
Добре хоть не з донецька, а то у нашого президента як з донецька більше кадрів немає.
avatar
0
3 Спам
Упс... почитав...
avatar
0
2 Спам
Ololo...
avatar
0
1 Спам
”Куплю автомат і розстріляю всіх, хто зайде у двір. Другого виходу у мене нема”, — зціплює зуби 40-річний Олег Щербатюк із села Білогородка Києво-Святошинського району Київщини. — У мене забирають все, заради чого жив всю жизнь.

Олег із 350 односельцями вранці 16 березня вийшли на міжнародну трасу Київ—Чоп. Тримають плакати ”Добрянський, відміни розпорядження на наші землі”, ”Віддайте наші землі!”, ”Добрянський! Припини ґвалтувати землю”, ”Білогородка просить допомоги президента”.
http://gazeta.ua/post/331712
avatar

Новости по теме

Новости партнеров