ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Повага, квіти, побажання — усе для вас, дорогі вчителі!

Новости в Борисполе

На міському святкуванні Дня вчителя у Борисполі ГО «Фронт змін» проявила усю силу своєї любові до освітян у зворушливому вітальному слові та матеріальній підтримці педагогам.

Усе було на заході, присвяченому Дню вчителя: нагородження талановитих педагогів та учнів, виступи творчих колективів, інформування про роботу міської освітянської галузі на фоні області і країни загалом, виступи поважних гостей, які супроводжувалися вдало підібраними слайдами, і, звичайно, море квітів та слів привітання. Усе того дня було для освітян. Усі виступали задля них, адже тільки тим, хто задіяний у освітянській роботі, святкової післяобідньої пори лунали побажання, вручалися нагороди, линули у залі теплі слова подяки...

Не залишилися осторонь вшанування представників цього професійного свята — такого важливого для кожної людини — і члени громадської організації «Фронт змін». Їх представляла на загальноміському заході Оксана Лисенко – відома у місті активістка і теж викладач за покликанням. Її щирі слова про Вчителя зворушили кожного у залі, примусили очі наповнитися сльозами, а серця — вдячністю за таку увагу до простої, на перший погляд, професії вчителя. Та насправді викладач і вихователь несе відповідальність за усе суспільство, за його стан у майбутньому і рівень розвитку. А тому – земний уклін вам, педагоги, за роботу і терпіння. І як вдячність за усе те добре, що роблять освітяни для кожного покоління малих бориспільців, від ГО «Фронт змін» їм Оксаною Лисенко була вручена грошова винагорода.

День вчителя, праздники
Оцени новость →
Просмотров: 656
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров