ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Портнов запропонував звільнити трьох суддів

События в Борисполе

Вища рада юстиції рекомендує Верховній Раді звільнити трьох суддів. Відповідні рішення про подачу до парламенту подань про звільнення були прийняті на засіданні в понеділок. Пропозиції про звільнення вніс член ВРЮ, заступник глави адміністрації президента Андрій Портнов.

Зокрема, ВРЮ пропонує звільнити двох суддів Бориспільського міського районного суду Київської області Ігоря Бондаренка та Олексія Завірюху.

За словами Портнова, ці судді «за повністю сфальсифікованою схемою, маючи певну зацікавленість» ухвалювали рішення про відчуження земельних ділянок у територіальних громад області. Він відзначає, що на підставі рішень цих суддів Княжицький сільрада позбувся 18 га землі.

Також було прийнято рішення звільнити суддю Єнакіївського міськсуду Донецької області Олега Карякіна за затягування розгляду судової справи. Портнов підкреслив, що досудове слідство у даній справі було завершено протягом трьох днів, проте, в суді справа розглядалася 4,5 роки.

Заступник глави АП нагадав, що ЄС стурбований затягуванням розгляду судових справ. Він висловив надію, що дане рішення ВРЮ послужить застереженням українським суддям про неприпустимість подібної практики.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Оцени новость →
Просмотров: 712
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров