ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Побили і забрали автомобіль

Криминал в Борисполе

Побили і забрали автомобіль У Бориспільський МВ звернувся житель м.Київ гр. Ш., який повідомив, що невідомі особи незаконно заволоділи його власним автомобілем ВАЗ-2109. А сталося це в с.Вишеньки біля першого шлюзу.

Там гр. Ш. перебував разом зі своїм товаришем. До нього підійшла незнайома дівчина і попросила відійти від автомобіля, щоб поговорити. Залишивши товариша в автомобілі, гр. Ш. разом з дівчиною відійшли вбік. У цей момент ззаду на нього накинулось двоє чоловіків у масках, повалили на землю і почали бити. Потім його посадили разом з товаришем у автомобіль, відвезли в поле, де відібрали мобільний телефон та ключі від машини. Зловмисники повідомили, що автомобіль повернуть після того, як власник авто виплатить три тисячі доларів. Потім сіли в автомобіль і поїхали у невідомому напрямку.

Під час оперативно-розшукових заходів працівники СКР Бориспільського МВ викрили причетну до цього злочину групу осіб — мешканців Києва: 31-річного гр. Є., неодноразово судимого, його 24-річну дружину гр. Л., а також раніше судимого 20-річного гр. К. Затриманих взято під варту.

Проводиться подальше відпрацювання затриманих на причетність до скоєння аналогічних злочинів.

Автор: Юлія БІЛИК

Источник: http://i-visti.com

Бориспільщина, Кримінал, новини
Оцени новость →
Просмотров: 766
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров